NovinkyWindows 10

Build 2017 priniesol nový doplnok pre PowerPoint, ktorý umožní preklad prezentácií v reálnom čase

Build 2017 je v plnom prúde a od včerajšieho dňa nás valcujú informácie o novinkách, ktoré si pre nás spoločnosť prichystala. Jednou takouto je aj doplnok pre Power Point (Presentation Translator), ktorý prináša preklad obsahu prezentácií v reálnom čase.

Zdroj: techcrunch.com

Celý tento proces funguje tak, že používateľ si stiahne tento doplnok a následne ho zosynchronizuje so svojou prezentáciou. Výsledkom by malo byť vloženie prekladu v spodnej časti prezentácie. Následne prostredníctvom špeciálneho odkazu je možné prezentáciu takto zdieľať so svojim publikom.

Spoločnosť tento doplnok, ktorý vznikol v rámci Microsoft Garage momentálne uvoľňuje len pre testovacie zostavenia. Prihlásiť sa do testovacej verzie môžete tu. Celkovo k prekladu je dostupných 9 hovorených jazykov (Arabčina, Čínština, Angličtina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Japončina, Portugalčina, Ruština a Španielčina) a 60 pre písaný text.

Zdroj: techcrunch.com

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close