Spravodajstvo

Build 10551 prinesie nové funkcie pre prehliadač Edge

Už sú to skoro dva týždne od poslednej aktualizácie pre používateľov Windows Insider programu o v podobe build-u 10547 a Microsoft medzičasom piľne pracoval na ďalšom build-e pod kódovým označením 10551, ktorý sa podarilo pár šťastlivcom stiahnuť, vďaka chybe Microsoftu, ktorá omylom sprístupnila internú verziu build-u aj pre verejnosť.

gabriel_aull_status

Na čo sa môžeme tešiť v build-e 10551?

Nový build, ktorý bude dostupný už čoskoro pre Windows Insiderov prinesie dve novinky do internetového prehliadača Microsoft Edge. Prvou z nich je možnosť synchronizácie záložiek skrz Windows Phone 8.1/IE 11 a Android zariadenia.

20150930_123236_516

Druhou novinkou je možnosť otvorenia nového okna v prehliadači Edge prostredníctvom kliknutia tlačítka koliečka myšky na ikonu prehliadača, ktoré vyvolá otvorenie nového okna.

6b38268bgw1ewkddcxcf8g20go0cftli

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close