Apple

Budúcoročné iPhony veľkou zmenou dizajnu neprekvapia, tvrdia odborníci

iPhone XS , iPhone XS Max a iPhone XR sú už na svete takmer 3 mesiace, ale špekulácie o ich nástupcoch sa už objavili a zdá, sa že dizajn budúcoročných modelov bude veľmi podobný.

Analytička Anne Lee s japonskou investičnou bankou Nomura predpokladá, že dizajny telefónov iPhone 2019 sa nebudú veľmi meniť od terajších, ktoré nedávno vyšli na trh. Vzor mobilu iPhone X bude zrejme nástupcom pre budúce iPhony, takže môžeme očakávať rovnaké rozmery displeja a rovnaký zárez na vrchu.

iphone-xr-xs-xs-max-clanokW
Zdroj: Apple

Čo bude ďalej? 

Aj keď Anne Lee nie je v oblasti okolo iPhonov a Apple známa, jej analýza má nejaké rozumné zdôvodnenie: Apple chce čakať na ďalšiu vlnu technológií – konkrétne 5G – predtým, než prerobí svoj kultový smartphone.

Dizajnová inšpirácia 

Vnútorné zdroje už odhalili, že spoločnosť Apple plánuje do roku 2020 pridať 5G funkcie do iPhone a práve tento rok by mohol byť prelomový, či už ohľadom využitia nových technológií, alebo s príchodom nového dizajnu. Zatiaľ nevieme, ako bude Apple vyvíjať vzhľad svojich smartfónov, môžeme dedukovať, že sa podľa všetkého bude Apple uberať smerom ku dizajnovému jazyku nových iPadov Pro 2018.

Anne Lee tiež hovorí, že rozšírená realita bude hrať veľkú úlohu v nadchádzajúcich telefónoch iPhone – funkcia AR na mobilných telefónoch sa bude vyvíjať v oboch rokoch 2019 a 2020. V hre sú taktiež aj AR okuliare, ktoré by mohol Apple predstaviť už v ďalšom desaťročí.

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (Apple)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Apple AR iPhone iPhone 2019
Close
Close