HuaweiSpravodajstvo

Budúci vlajkonosič Huawei Mate 30 príde s podporou 25W bezdrôtového nabíjania

Huawei Mate 30 bude jednoznačne smartfónom s najrýchlejším bezdrôtovým nabíjaním na trhu

Technológia bezdrôtového nabíjania sa za posledné roky rozmohla v naozaj veľkom merítku, pričom používateľov, ktorí používajú bezdrôtové nabíjanie ako každodenný spôsob nabíjania, stále pribúda. Bezdrôtové nabíjanie však má stále svoje muchy, medzi ktoré môžme určite zaradiť aj rýchlosť samotného nabíjania, ktorá nijako neohúri. Najnovšie informácie pochádzajúce z Číny však uvádzajú, že Huawei nám už čoskoro poskytne riešenie.

„Rýchle“ nabíjanie aj bezdrôtovo

Nové informácie zverejnené na čínskej sociálnej sieti Weibo totižto poukazujú na technológiu 25W bezdrôtového nabíjania, ktorú chce spoločnosť Huawei použiť vo svojom budúcom vlajkonosičovi, modeli Mate 30. Nový vlajkonosič čínskeho giganta sa tak stane oficiálne smartfónom s najrýchlejším bezdrôtovým nabíjaním na svete. Samozrejme, aj v tomto prípade môžme hovoriť o pomerne „klasickej“ nabíjacej rýchlosti, ktorá určite nebude konkurovať moderným káblovým rýchlo nabíjačkám.

Konkurencia príliš nezaostáva

Pre porovnanie, najbližším konkurentom v tejto oblasti je smartfón Mi 9 od spoločnosti Xiaomi, ktorý podporuje „iba“ 20W bezdrôtové nabíjanie, ktoré môžme taktiež označiť ako rýchle. Nárast o 5W určite nebude v prípade nabíjačky smartfónu Mate 30 hrať zásadnú úlohu v samotnom čase nabíjania, ktorý sa skráti iba o pár minút, no stále pôjde o porazenie konkurencie.

Informácie uvedené vyššie ale určite nepovažujte za oficiálne, keďže sa jedná o informácie zverejnené na sociálnej sieti. Na bližšie informácie o novej vlajkovej lodi spoločnosti Huawei si tak musíme počkať minimálne do jej samotného predstavenia, ktoré by sa malo podľa najnovších informácií konať už 19. septembra.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close