Spravodajstvo

Bude Prestigio MultiPad Visconte Quad hitom vianoc?

Vianoce sa pomaly, ale nezastaviteľne blížia a ak uvažujete o kúpe tabletu dávame Vám do pozornosti Prestigio MultiPad Visconte Quad s Windowsom. Tablet sám o sebe má praktických 8 palcov, čo nie je veľa, ale ani málo. IPS LCD displej má rozlíšenie 1200 x 800 bodov, čo na dnešné pomery dostačujúce. Srdce tabletu  tvorí štvorjadrový procesor od Intelu s taktom 1.83 GHz, ktorému sekunduje 1 GB RAM pamäte a 16 GB pamäť, ktorá je rozšíriteľná o ďalších 32 GB. O výdrž tabletu sa stará batéria s kapacitou 4000 mAh, ktorá údajne vydrží slušných 6 hodín čo by malo stačiť na jeden a pol cesty z Košíc do Bratislavy. Tablet tiež disponuje dvojicou fotoaparátov s rozlíšením 2 a 1.3 Mpx. A to najlepšie na záver, cena tohto tabletu začína len na 119 eurách, do predaja by sa mal dostať v priebehu najbližších týždňov.

tb

tb2

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close