APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Bratislavský Slovnaft BAjk po takmer roku od uvedenia do prevádzky spúšťa oficiálnu mobilnú aplikáciu

Nová aplikácia je dostupná ako pre Android, tak aj iOS

Pre našich fanúšikov z Bratislavy prinášame skvelé správy. Bratislavský bikesharing Slovnaft BAjk, ktorý bol uvedený do prevádzky takmer pred rokom, konečne spúšťa svoju oficiálnu aplikáciu. Appka je už v týchto momentoch dostupná pre platformy Android, ako aj pre iOS. Slovnaft BAjk upozornil existujúcich používateľov o spustení aplikácie prostredníctvom hromadného e-mailu.

Jednoduchšie a rýchlejšie prostredie

Oficiálna aplikácia sľubuje jednoduchšie vyhľadanie a nájom bicykla, ako aj oveľa intuitívnejšie používateľské prostredie. Po stiahnutí aplikácie môžeme tento fakt jedine potvrdiť. Aplikácia vyzerá naozaj prehľadne, odozva je rýchla a počas testovania sme nezaznamenali žiadne neočakávané problémy. Prostredie je naozaj prehľadné a človek behom niekoľkých sekúnd nájde všetko, čo potrebuje. Vo výsuvnom menu sa nachádzajú všetky potrebné položky, pričom niektoré, napríklad ako Nájom bicykla, či informácie o účte, nájdete priamo pod samotnou mapou. Tá tradične zobrazuje jednotlivé stanovištia s bicyklami, ako aj s počtom príslušných dostupných bicyklov a voľných dokov.

Aplikácia prichádza s viacerými vylepšeniami

  • ODOMYKANIE BICYKLA NAČÍTANÍM QR KÓDU
    • Užívateľ si nemusí pamätať svoj PIN kód. Stačí zamerať kameru telefónu na QR kód bicykla a ten sa ihneď odomkne.
  • NOTIFIKÁCIE O JAZDE A STAVE ÚČTU UŽÍVATEĽA
    • V tomto prípade ide najmä o upozornenia spojené s klasickým alebo núdzovým parkovaním bicykla, ukončením jazdy, zmenou stavu kreditu či refundáciou. Notifikácie prichádzajú spravidla do pár sekúnd, takže užívateľ má okamžitú spätnú väzbu o svojich aktivitách či stave účtu.
  • ZOBRAZENIE ABSOLVOVANEJ TRASY
    • Hneď po zadokovaní bicykla sa priamo na mape ukáže užívateľovi celá prebicyklovaná trasa.

Ak ste z Bratislavy a využívate Slovnaft BAjk už dlhšie, stačí si aplikáciu stiahnuť a prihlásiť sa so svojimi existujúcimi prihlasovacími údajmi. Ak ste ešte bikesharing nevyskúšali, po stiahnutí aplikácie sa musíte najprv zaregistrovať, čo vám ale nezaberie viac ako pár minút. Aplikáciu si môžete stiahnuť aj priamo prostredníctvom tlačidiel nižšie.

SlovnaftBajk
SlovnaftBajk
Developer: T-Systems
Price: Free
‎SlovnaftBajk
‎SlovnaftBajk
Developer: Cycleme
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close