NovinkyTECHWindows 10

Brain Hall: “Apple škodí svojim zákazníkom so starou technológiou…“

Spoločnosti Apple sa často vyčíta cena ich produktov a mnohí z nás častokrát tvrdia, že cenu ich zariadení  tvorí hlavne ich vyryté „logo“ na zadnej časti krytov. Hoci sa asi zhodneme, že cena ich zariadení je výrazne vyššia ako pri konkurečných produktoch, ale na druhej strane treba priznať, že Apple si aj tak dokázal získať srdcia miliónov zákazníkov a zároveň sa stať aj jedným z dominantných hráčov na trhu vo svojom obore.

Brian Hall, jeden z popredných predstaviteľov Microsoftu (generálny manažér výrobkov Surface) sa pred pár dňami „obul“ do spoločnosti Apple, kedy na sociálnej sieti Twitter zverejnil status, v ktorom píše:

„Súťažím s Apple a rešpektujem ich, ale oni v súčasnosti poškodzujú svojich zákazníkov so starou technológiou…“

Brain tak reagoval na článok, ktorý bol uverejnený portál theverge.com v rámci ktorého sa rozoberal ich produktová línia McBookov, ktorá už má nejaký ten „vek“. Napríklad aktuálne najnovší McBook, ktorý bol predstavený verejnosti má už viac ako 4 roky (13″ Retina displej, procesor Core i5 s taktom 2,5 GHz Ivy Bridge,…) a s cenou ~1,200 dolárov ďaleko prevyšuje zariadenia s obdobnými špecifikáciami.

Ako to vidíte vy? Predáva podľa vás Apple zariadenia, ktoré už patria do „starého železa“?

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close