fbpx
TECHNOLÓGIEZaujímavosti

Roboty od Boston Dynamics sa najnovšie naučili tancovať. Ide im to lepšie ako väčšine z nás

Väčšine našich pravidelných čitateľov určite nemusíme predstavovať spoločnosť Boston Dynamics, ktorá stojí za tými najpokročilejšími humanoidnými robotmi na svete. Na našej stránke o pokrokoch tejto spoločnosti informujeme celkom pravidelne, keďže takmer vždy nám ich videá vyrazia dych, poprípade sa na nich zasmejeme. Technologický pokrok je v prípade robotov od Boston Dynamics naozaj obrovský a spoločnosť nás v posledných mesiacoch doslova zaplavuje správami a videami o ich pokrokoch. Poďme sa teda spoločne pozrieť na najnovšie zručnosti, ktorými bol obdarený robot SpotMini.

Tancuje lepšie ako väčšina z nás

Kto by to bol povedal, že sa raz dostaneme do bodu, keď budú vedieť roboty vedieť tancovať lepšie ako ľudia? Ten zrejme práve nastal, keďže robot s menom SpotMini sa najnovšie naučil tancovať do rytmu známej pesničky Uptown Funk od Marka Ronsona a Bruna Mars a musíme zhodnotiť, že mu to ide naozaj dobre, priam fantasticky.

Príde Vám to strašidelné? Nebojte sa, nieste sami

Ak aj Vám pripadajú roboty od spoločnosti Boston Dynamics strašidelné, ubezpečujeme Vás, že nie ste sami. Ich pohyby a schopnosti vyzerajú vo väčšine prípadov ako z hororového sci-fi filmu a mnoho ľudí si ich dokáže predstaviť so zbraňou v ruke. Čo na ne hovoríte Vy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: Youtube – Boston Dynamics

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Close
Close