fbpx
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bluetooth slúchadlá nemusia stáť desiatky €! Tieto ponúkajú dlhú výdrž, Bluetooth v štandarde 5.0 a sú dostupné za skvelú cenu

Pomaly, ale isto sa zo smartfónov vytrácajú 3,5 jacky. Je to jednoducho fakt, na ktorý sa treba postupne pripraviť. Dnes by sme vám radi dali do pozornosti Bluetooth slúchadlá, ktoré vás prekvapia z viacerých uhľov pohľadu. Jedným z nich sú ako parametre tak ďalším je cena, ktorá je viac ako atraktívna – menej ako 19€ spolu aj s poštovným.

bluetooth sluchadla so standardom bluetooth 5.0
Zdroj: produktová fotografia

Odbočme hneď od dizajnu, ktorý určite nikoho nesklame, ba naopak. Slúchadlá ponúkajú Bluetooth štandard vo verzii 5.0. Vo výsledku to znamená vysokú prenosovú rýchlosť v kombinácii s vyššou kvalitou zvuku. Okrem toho Bluetooth 5.0 štandard je menej energeticky náročný ako predošlé generácie. Okrem toho ponúkajú aj aditívne funkcie.

bluetooth sluchadla funkcie
Zdroj: produktová fotografia

Slúchadlá ponúkajú batériu s kapacitou 43 mAh, ktorá sľubuje približne 4 až 5 hodín prehrávania hudby.  Zároveň sú dodávané s boxom, ktorý ponúka dodatočnú šťavu  380mAh s ktorou nabijete slúchadlá 4-krát. Vo výsledku tak môžete počúvať hudbu približne 20 hodín. Slúchadla sa ďalej chvália podporou kodeku SBC+AAC, ktorý sa stará o lepšiu kvalitu zvuku.

bluetooth sluchadla nabijaci box
Zdroj: produktová fotografia

Základné špecifikácie

Verzia BT: BT 5.0
Protokol BT: HFP, A2DP, HSP, AVCRP
Audio kodek: SBC / AAC
Frekvenčný rozsah: 20-20000Hz
Citlivosť: 108 ± 3dB
Impedancia: 32Ω
Vysielacia vzdialenosť: 10 m / 33 stôp
Kapacita nabíjacej skrinky: 3.7V 380mAh
Kapacita batérie pre slúchadlá: 2 * 3.7V 43mAh

Ak vás slúchadlá zaujali tak ich nájdete na odkaze nižšie. PS: akciová cena je časovo limitovaná.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close