NovinkyZariadenia

Pozrite si tento smartfón, ktorý bol predstavený na MWC 2018. BLUBOO S2 prináša otočiteľnú kameru

Spoločnosť BLUBOO pre fanúšikov čínskych telefónov určite nie je neznámou. Najnovšie na MWC 2018 predstavila smartfón, ktorý je niečím odlišným od mainstreamových zariadení – prináša otočiteľnú kameru.

Poďme však pekne po poriadku. Na videu nižšie môžete vidieť šošovku s rozlíšením 21MPx zatiaľ od neznámeho výrobcu. Špekuluje sa však  o tom, že kamera je od spoločnosti Sony. Bohužiaľ výrobca zatiaľ túto informáciu nepotvrdil.

BLUBOO S2 ponúka kameru, ktorú môžete otočiť

Pozornému oku určite neunikol krátky záber v 39 sekunde kedy ste mohli vzhliadnuť „Mickey Mouseové uši“. Nemusíte sa ľakať, táto vychytávka nie je žiadnym dizajnovým doplnkom, ale pomôcka slúžiaca na pretočenie fotoaparátu.

Telefón okrem tejto otočiteľnej kamery ponúka 6“ FULL HD+ displej s pomerom strán 18:9. V útrobách zariadenia by sa mal nachádzať procesor Helio P23, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM spolu so 64GB úložným priestorom. Telefón by mal byť dodávaný aj vo verzii 6GB RAM/64GB úložný priestor. Telefón by mal byť poháňaný batériou o kapacite 4200mAh.

Zdroj: GizChina (Youtube)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close