SpravodajstvoWindowsWindows 10 MobileZariadenia

BLU má tri nové Windows 10 telefóny

Zoznam neoriginálných, respektíve partnerských výrobcov, ktorí sa venujú Windows 10 mobile nie je veľmi rozsiahly oproti konkurenčným platformám, kde výrobcov môžeme počítať na desiatky. Dokým Microsoft nepredal Lumia divíziu, tak prakticky držal v rukách monopol, čo sa ale, prirodzene, muselo zmeniť po zrušení tejto mobilnej divízie.

Dobrou správou teda je, že BLU priniesol nové telefóny, ktoré budú podporovať Windows 10 mobile.

Na svojom twitteri spoločnosť potvrdila, že Windows 10 mobile prichádza po troch mesiacoch od vydania na tri BLU telefóny, konkrétne: Win HD, Win HD LTE a Win JR LTE X130.

Potvrdenie troch BLU Windows 10 mobile zariadení:

Ide jednoznačne o dobrú správu a teraz keď Microsoft vytvoril priestor pre partnerských výrobcov Windows 10 telefónov, tak môžeme predpokladať rozmach tejto platformy. Špeciálne ešte keď výjdu dlhoočakávané Surface telefóny.

zdroje: winbeta, neowin

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close