PC HRY

Blacklight: Retribution je jednou z najlepších futuristických FPS hier, pri ktorej strávite hodiny zábavy. Dostupná je zadarmo

Ak patríte do kategórie hráčov, ktorí si radi zahrajú futuristické FPS  hry tak by ste mali spozornieť. Dávame vám do pozornosti bezplatnú hru Blacklight: Retribution, ktorá žnie v komunite hráčov jeden úspech za druhým.

Tak ako vo väčšine FPS hier tak aj tu sa musíte riadiť pravidlom zabi alebo budeš zabitý. V Blacklight: Retribution zneškodniť protihráča však nie je tak jednoduché ako by ste si mysleli. Hra totiž ponúka futuristickú bitku, v ktorej ako inak nájdete desiatky zbraní, s ktorými ste sa doteraz pravdepodobne ešte nestretli. Inými slovami polovica úspechu tkvie vo zvládnutí ich ovládania, ktoré môže mnohých na začiatku odradiť. Ak však zvládnete tento atribút hry, tak vás budú čakať hodiny zábavy. Ako hra vyzerá v praxi si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Blacklight: Retribution je šialenou futuristickou strielačkou

Hra celkovo ponúka 7 rôznych herných režimov a 9 detailne prepracovaných mál. Medzi hernými režimami nechýbajú klasiky ako sú Team Death Match, Capture the Flag a ďalšie. Hra je v obchode Steam dostupná ako free-to-play, teda zadarmo.  Za hrou stojí herné štúdio Hardsuit Labs, Inc., ktoré ju vydalo ešte v roku 2012. Na druhej strane ju však pravidelne aktualizuje a prináša nové vlastnosti.

Blacklight: Retribution
Blacklight: Retribution
Developer: Hardsuit Labs, Inc.
Price: 0

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close