Spravodajstvo

BlackBerry s Androidom?

Spoločnosť BlackBerry, výrobca smartfónov známych najmä vďaka prepracovanej hardwarovej klávesnici sa už dlhší čas trápi. Celkový podiel na trhu s mobilnými zariadeniami je nízky, a má naďalej klesajúcu tendenciu. Zmeniť to má údajné pripravované zariadenie pod kódovým označením BlackBerry Prague.

Android a BlackBerry?
Android a BlackBerry?

Ako informuje portál N4BB, malo by sa jednať o zariadenie v nižšej cenovej kategórií, a čo je zaujímavejšie, BlackBerry plánuje použiť konkurenčný OS Android. Podľa niektorých správ by sa však mohli objaviť dve verzie, jedna s Androidom, a druhá s OS BlackBerry 10. Zariadenie by sa na trhu malo dostať v novembri tohto roka.

V prípade, ak by sa tento ťah spoločnosti vyplatil, je možné, že by sme sa mohli dočkať aj nasadenia Windows do zariadení BlackBerry, čo by bolo pre mnohých určite zaujímavé. Mali by ste záujem o takéto zariadenie?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close