SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Black Friday: Získajte trvalú aktiváciu Windows 10 za zlomok pôvodnej ceny vrátane ďalšieho softwaru

Windows kľúče je aktuálne možné získať doslova za babku vrátane Office kľúčov

Microsoft  s Windowsom 10 stále napreduje dopredu a nijak tomu nie je ani v poslednej dobe. Ak si plánujete kúpiť nový počítač alebo spraviť upgrade staršieho softwaru (napr. z Windows 7) na novší, tak práve teraz máte príležitosť tak spraviť.

Cena Windowsu 10 je častokrát privysoká

Ako dobre už asi viete, tak maloobchodné ceny Windowsu 10, prípadne Pro verzie, sú častokrát privysoké. Nie je problém stretnúť sa s cenami dosahujúcimi stovky €. To  však nie je prípad online obchodu cz.bobkeys.com, ktorý ponúka licenčné kódy už od 12€!  Ako špeciálny darček pre čitateľov Vosveteit  obchod cz.bobkeys.com ponúka extra zľavu vo výške 25% na všetky softvérové ​​produkty. Jednoducho použite nasledujúci zľavový kód „VOS25“.

Nižšie pre Vás vyberáme tie najzaujímavejšie zľavy na produkty od Microsoftu:

Na aktiváciu zľavy stačí použiť nasledujúci zľavový kód – „VOS25“, ktorý je možné uplatniť v košíku.

ako uplatnit zlavu_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Po zakúpení licenčných kódov a ich aktivovaní si môžete pomocou cesty nižšie skontrolovať, či došlo k trvalej aktivácii.

Stlačte klávesovú skratku Window + R a vložte príkaz slmgr.vbs /xpr. Následne by vám malo vyskočiť okno, ako môžete vidieť nižšie.

Zdroj: Vosveteit.sk

Bobkeys.com je neustále sa rozvíjajúca online platforma, ktorá predáva softvérové ​​licencie, herné kľúče a hracie karty v kombinácii so špičkovými cenami a rýchlym doručovaním prostredníctvom e-mailov! E-mail podpory: [email protected]

Poznámka redakcie: pre aktiváciu licenčných kódov na Windows 10/PRO je potrebná čistá inštalácia systému (nie je možné spraviť upgrade). Inštalačné súbory nájdete na stránkach Microsoftu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close