Spravodajstvo

Nová Lumia 650 určená pre biznis klientelu. Predstavená by mohla byť na Mobile World Congress

Internetový portál Windowscentral.com prišiel s informáciami týkajúcimi sa nového mobilného biznis zariadenia z dielne Microsoftu, ktoré by mohlo byť predstavené v priebehu prvých mesiacov budúceho roku.

© Windowscentral.com
© Windowscentral.com

Spomínané zariadenia nesie kódové označenie Saana, na trhu by sa však malo predávať pod označením Lumia 650 a do predaja by sa malo oficiálne dostať už koncom februára budúceho roka v Barcelone počas Mobile World Congress. Samotné zariadenia je pri tom určené pre biznis klientelu s prijateľnou cenovkou.

Lumia 650 _ 2
© Windowscentral.com

Srdce tohto zariadenia by mal tvoriť procesor Snapdragon 212, ktorému bude sekundovať 1 GB RAM pamäte a 8 GB vnútorného úložného priestoru, samozrejme s možnosťou rozšírenia o SD karty. Predný fotoaparát by mal dostať šošovku s 5 MPx a zadný s 8 MPx a LED bleskom. Displej s HD rozlíšením by mal podľa dostupných informácií mať veľkosť 5“.

© Windowscentral.com
© Windowscentral.com

Informácie o tom priniesol portál Windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close