Pracovné ponuky
ANDROIDZariadenia

Bezrámčekový smartfón Vivo Apex sa objavil na ďalších záberoch. Vyzerá brutálne!

Už včera sme vás informovali o tom, že spoločnosti Vivo, ktorá sa už v minulosti preslávila vďaka veľmi zaujímavým zariadeniam, pripravuje nový smartfón Vivo APEX, ktorý prinesie minimálne alebo žiadne rámčeky okolo obrazovky, a to aj napriek stále prítomnosti slúchadlového konektora jack na svojom tele.

Vivo Apex
zdroj: gsmarena.com

Vivo Apex môže byť najzaujímavejší smartfón na trhu

Teraz sa na internet dostali dve nové fotografie, na ktorých je smartfón Vivo APEX zachytený v realite. Nejedná sa teda o žiadny render, ale o funkčný model, ktorý vyzerá veľmi zaujímavo. Novinka by mala ponúknuť prednú vyklápaciu kameru, ktorá umožní nevytvoriť žiadny „nechutný“ zárez do časti predného displeja. Pod kapotou by mal byť nekompromisný výkon v zastúpení 8-jadrového procesora Snapdragon 845 a až 8 GB pamäte RAM.

Vivo Apex
zdroj: gsmarena.com

Čínska spoločnosti Vivo svoju novinku predstaví už 12. júna v Číne. Dovtedy môžeme očakávať ešte niekoľko únikov, ktoré môžu priniesť bližšie informácie o tomto pripravovanom smartfóne. Isté je, že novinka môže dať poriadny úder konkurencii, ktorá dnes používa zárez v obrazovke, v ktorom sa skrýva reproduktor, senzory či samotná kamera.

Zdroj: gsmarena.com ilustračný obrázok: YouTube Androidcentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close