SpravodajstvoTIP REDAKCIEWindows

Bežíte na Windows 7? Získajte Windows 10 Pro spolu s veľkou májovou aktualizáciou za babku

Microsoft  s Windowsom 10 Pro stále napreduje dopredu a nijak tomu nie je ani po poslednej májovej aktualizácii. Ak si plánujete kúpiť nový počítač alebo spraviť upgrade staršieho softwaru (napr. z Windows 7) na novší, tak práve teraz máte príležitosť tak spraviť.

Mali zmeny robia veľký rozdiel

Vo svetle požiadaviek používateľov po nových funkciách Windows 10 príchodom májovej aktualizácie priniesol viacero vylepšení (zostavenie 1903). Za spomenutie stojí napríklad viac konzistentné používateľské rozhranie, vylepšenie Game Baru, bezpečnostné vylepšenia, vrátane funkcie Windows Sandbox, ktorá umožňuje spustenie softwaru v režime virtuálneho počítača oddeleného od Windowsu, vďaka čomu môžete testovať software, ktorý môže byť potencionálne nebezpečný a podobne.

Cena Windowsu 10 Pro je častokrát privysoká

Ako dobre už asi viete, tak maloobchodné ceny Windowsu 10 Pro sú častokrát privysoké. Nie je problém sa stretnúť s cenami prevyšujúcich jednu až dve stovky €. Čo však nie je prípad online obchodu GoodOffer24.com, ktorý ponúka licenčné kódy už od 11€!

GoodOffer24.com je neustále rastúca online platforma, ktorá predáva softvérové ​​licencie, herné kľúče a hracie karty, so špičkovými cenami a rýchlym doručením prostredníctvom e-mailu!

Ako špeciálny darček pre čitateľov Vosveteit  obchod GoodOffer ponúka extra zľavu vo výške 20% na všetky softvérové ​​produkty. Jednoducho použite nasledujúci zľavový kód „MgVosveteit20“ a aplikujte ho pred pokladňou.

Zdroj: GoodOffer24.com

Nižšie pre Vás vyberáme tie najzaujímavejšie zľavy na produkty od Microsoftu:

Windows 10 Pro, najlepší operačný systém od spoločnosti Microsoft, stojí iba 10,26 EUR, ak používate MgVosveteit20. Na zobrazenú cenu dostanete zľavu 20%.

Windows 10 Pro

Microsoft Office 2016 Pro Professional Plus je dostupný len za 25,43 EUR s rovnakým kódom MgVosveteit20. S balíkom Office, či potrebujete textový editor alebo potrebujete pripraviť prezentáciu, aby ste zapôsobili na iných, kolegov, šéfov alebo učiteľov, máte na dosah ruky veľmi silný nástroj. Okrem toho máte prístup k programu Outlook, takže máte k dispozícii užitočné e-maily, Skype for Business, aby ste boli vždy v kontakte s ostatnými, nechýba samozrejme ani služba One Drive, ktorá ponúka dodatočný priestor v cloude.

Microsoft Office 2016 Pro Professional Plus

PS: Čerešničkou na torte je balík Windows 10 Pro + Office 2016 Pro za 30,39 EUR alebo Microsoft Office 2019 Professional Plus, ktorá je k dispozícii za cenu 47,99 €.

Windows 10 Pro + Office 2016 Pro

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Poznámka redakcie: pre aktiváciu licenčných kódov na Windows 10/PRO je potrebná čistá inštalácia systému (nie je možné spraviť upgrade). Inštalačné súbory nájdete na odkazoch nižšie.

  1. Microsoft Windows 10 Professional: [Download Link]
  2. Microsoft Office 2016 Professional Plus: [Download Link]
  3. Microsoft Office 2019 Professional Plus: [Download Link]

Zdroj: TS

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close