Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

BEZIOR X500Pro – skladací elektrický bicykel s 26-palcovými pneumatikami vhodný do mesta, i do hôr

Táto skladačka je skvelou voľbou pre ľudí hľadajúcich rýchly mestský dopravný prostriedok, ktorý poteší aj pri výjazdoch do miestnych kopcov.

Elektrický skladací bicykel nemusí nutne znamenať malú mestskú skladačku, ktorá je vhodná iba na presúvanie v rámci veľkého mesta. Skladačka totižto môže potešiť aj nadšencov horskej cyklistiky, ktorí si radi počas voľných víkendov, či poobede vybehnú na krátky výjazd do miestnych končín. Takouto špeciálnou skladačkou je aj BEZIOR X500Pro. Tento model od overeného výrobcu spája mestskú skladačku s výbavou pokročilého horského bicykla. Vďaka tomu je zabezpečená nie len náramne pohodlná doprava v rámci mesta, ale bicykel zároveň ponúkne kopec zábavy aj na miestnych lesných cestičkách. To všetko pritom s elektrickou dopomocou, takže môžete bezproblémovo vybehnúť aj na náročnejšie túry.

BEZIOR X500Pro za skvelých 819,99 eur nájdete na Cafago.com

BEZIOR X500Pro – vhodné mestské presúvadlo, ktoré poteší vo voľnom čase

bezior x500pro 1
Zdroj: Cafago

Základom tohto bicykla je skladací hliníkový rám s integrovanou batériou s kapacitou až 10,4 Ah. Hliníkový rám je aj napriek skladaciemu mechanizmu náramne pevný, keďže ponúka nosnosť na úrovni až 200 kg. Celý kolos má pritom aj s celou výbavou spoločne s 26-palcovými pneumatikami iba 23 kg a v zloženom stave rozmery 100 x 95 x 45 cm. Pri doprave v aute, poprípade v MHD tak nebude presun so zloženým bicyklom žiaden problém.

bezior x500pro 2
Zdroj: Cafago

Čo sa týka pohonného ústrojenstva, bicykel vsádza na 500W elektromotor a 7 stupňovú kazetu s prehadzovačkou od spoločnosti Shimano. V čisto elektrickom režime pritom pohonné ústrojenstvo vytiahne maximálnu rýchlosť až na 30 km/h. Čo sa týka dojazdu, treba počítať zhruba so 45 km, no v prípade režimu elektrickej dopomoci pohodlne pokoríte aj hranicu 100 km. Ani dlhšie výjazdy tak nie sú pre BEZIOR X500Pro žiadnou prekážkou. 

Nemali by sme zabudnúť ani na pohodlie a bezpečnosť samotného bicykla. Na týchto dvoch aspektoch si dával výrobca mimoriadne záležať. Bicykel je aj z toho dôvodu vybavený odpružením vpredu i vzadu, ako aj kotúčovými brzdami, ktoré vás nenechajú v štichu ani v náročnom teréne. Spomenieme aj LED svietidlo vpredu, či zabudovaný LED displej v strede riadidiel, ktorý neustále zobrazuje dôležité informácie o jazde a stave batérie. 

BEZIOR X500Pro za skvelých 819,99 eur nájdete na Cafago.com

Elektrický horský bicykel so skladacím rámom BEZIOR X500Pro momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com. V bleskovom výpredaji si ho môžete zaobstarať už za 819,99 eur s dodaním z nemeckého skladu. Vďaka tomu bude tovar dodaný nie len mimoriadne rýchlo, ale hlavne bez ďalších poplatkov ako clo či DPH

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close