SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bezior S2 – kolobežka s dvomi elektromotormi a maximálkou až 65 km/h uspokojí aj tých najnáročnejších! Idete do toho?!

Neuveriteľne vysoký výkon, maximálka na úrovni skútru a dojazd až 60 km? Kolobežka Bezior S2 naozaj stojí za to.

Elektrických kolobežiek s cenovkou do 1 000 eur nájdeme dnes na trhu naozaj nespočetné množstvo. Väčšinou však ide o mestsky ladené elektrické kolobežky, ktoré nie je možné využiť aj v náročnejšom teréne. To však nie je prípad elektrickej kolobežky Bezior S2, ktorá sa radí do kategórie tých najvýkonnejších kolobežiek na trhu, pričom sa môže porovnávať aj s malými mestskými skútrami. Jej cenovka však bežne presahuje hranicu 1 200 eur, no momentálne si ju môžeš aj ty uchmatnúť v neodolateľnej akcii na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „GKB695S“ si ju totižto zaobstaráš už za 891,05 eur s bezplatným doručením z európskeho skladu, čo je naozaj ponuka, aká sa neodmieta. 

Kolobežku Bezior S2 za 891,05 eur nájdeš na Geekbuying.com

Bezior S2 – kolobežka pre tých najnáročnejších

Už na prvý pohľad na kolobežku Bezior S2 je každému jasné, že sa nejedná o žiadne mestské presúvadlo, ale o naozaj výkonnú a pohodlnú mašinu, ktorá zvládne aj náročný terén. Práve z hľadiska odolnosti tak výrobca zvoli hliníkovo-oceľový rám, aby zabezpečil maximálnu odolnosť celej kolobežky, ale aj aby zvýšil nosnosť, ktorá je na úrovni až 120 kg

bezior s2
Zdroj: Geekbuying

Vysokému pohodliu a možnosti jazdiť v teréne nahrávajú aj mohutné 11-palcové pneumatiky s naozaj výrazným dezénom a odpružením vpredu i vzadu. Kolobežka vás tak určite nenechá v štichu ani v naozaj hustom lese, či za daždivého počasia. Pre maximálne pohodlie určite príde vhod aj prítomnosť naozaj širokej spodnej platformy, ako aj možnosť pripojenia sedačky s odpružením.

Čo sa bezpečnosti jazdy týka, výrobca siahol po kotúčových brzdách na oboch kolesách, vďaka čomu je zabezpečená naozaj krátka brzdná dráha aj vo vyšších rýchlostiach. V mestských podmienkach sa určite budú hodiť aj zabudované LED svietidlá vpredu aj vzadu

bezior s2 3
Zdroj: Geekbuying

A to najlepšie na záver – výkon a technické parametre tejto kolobežky. Ako sme naznačili v samotnom úvode, kolobežka je vybavená dvojicou elektromotorov s výkonom 1 200W, čiže dokopy je k dispozícii až 2 400W. Toto ústrojenstvo pritom dokáže vytiahnuť maximálnu rýchlosť až 65 km/h. Človek sa tak v mestskej premávke určite nestratí, práve naopak, možno sa na veľa miest dostane oveľa skôr, ako autom. Spomenieme aj dojazd, ktorý však záleží od typu jazdy. Batéria s kapacitou až 21 Ah však pri normálnej jazde ponúkne dojazd na úrovni zhruba 60 km, čo je viac než postačujúce. 

Kolobežku Bezior S2 za 891,05 eur nájdeš na Geekbuying.com

Kolobežku Bezior S2 momentálne nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying.com už za 891,05 eur. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „GKB695S“. Produkt je dodávaný z európskeho skladu, takže sa nemusíš obávať ďalších poplatkov ako clo či DPH. 

KUGOO KIRIN M4 PRO – dostupnejšia alternatíva s kompromismi

Ak pokukávaš po offroadovej elektrickej kolobežke, no suma takmer 900 eur je na teba príliš, dávame ti do pozornosti aj kompromisné a cenovo dostupnejšie riešenie v podobe elektrickej kolobežky KIRIN M4 PRO od overeného výrobcu KUGOO. Tento model je totižto možné porovnať aj s vyššie uvedeným modelom Bezior S2 na viacerých frontoch, no kolobežka od výrobcu KUGOO je vo viacerých ohľadoch voľbou s miernymi kompromismi. 

kugoo m4 pro
Zdroj: Geekbuying

Na mysli máme napríklad menší výkon na úrovni iba 500W, čo do mesta bohato postačuje, no kolobežka tak nebude taká svižná pri rozbiehaní, ako Bezior S2. Počítať treba aj s menšou maximálkou zhruba 45 km/h, ako aj menšími pneumatikami. Kolobežka je však výrazne kompaktnejšia a najmä ľahšia, čo z nej robí lepšiu alternatívu v prípade, že ju chceš využívať pri cestovaní do školy, či práce a občasne ju potrebuješ aj niesť v rukách. 

KUGOO KIRIN M4 PRO nájdeš taktiež na e-shope Geekbuying.com

Kolobežku KUGOO KIRIN M4 PRO momentálne nájdeš na e-shope Geekbuying.com už za 623,57 eur. Pri objednávke však treba využiť zľavový kupón „GKB807S“. Aj v tomto prípade je kolobežka dodávaná z jedného z európskych skladov a pri doručení sa nemusíš obávať žiadnych ďalších poplatkov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close