SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bezdrôtový strojček na vlasy Xiaomi Enchen Sharp aktuálne kúpiš s kopou príslušenstva už za menej ako 12€

Xiaomi Enchen Sharp je bezdrôtový strojček na vlasy s výdržou batérie približne 45 minút. Stojí menej ako 20€ spolu aj s poštovným

Aktuálna prísna karanténa, ktorá zahŕňa aj uzatvorenie prevádzok ako holičstvá a kaderníctva, prináša viacero prekážok, s ktorými väčšina z nás nepočítala. Niektorí z nás nestihli spomínané prevádzky navštíviť tesne pred ich uzatvorením a veľká časť s nás už v týchto dňoch cíti, že ich strih by potreboval mierne vylepšenia. Ak sa na to cítiš priamo ty, poprípade máš vo svojej domácnosti šikovnú pomocnú ruku, tak by si určite nemal prehliadnuť dnešnú zaujímavú akciu na kvalitný strojček na bradu / vlasy Xiaomi Enchen Sharp, ktorý na e-shope TomTop.com aktuálne zakúpiš už za naozaj neuveriteľných 12  eur a to hneď s kopou skvelého príslušenstva.

Xiaomi ENCHEN Sharp Hair

Strojček na bradu a vlasy Xiaomi Enchen Sharp

Hlavica vyrobená z titánu a keramiky zaručuje skvelý holiaci výsledok, ako aj dlhú odolnosť a trvácnosť strojčeka.

Vybavený je silným motorom s maximálnymi otáčkami na úrovni až 7 500 otáčok za minútu. Výbornou funkciou je aj možnosť rýchleho a jednoduchého nastavenia základnej výšky strihu pomocou nastavovacieho kolečka pod hlavicou.

xiaomi enchen sharp kabel
Zdroj: TomTop

Zabudovaná batéria s kapacitou 800 mAh zaručuje chod po dobu až 45 minút. Nabíjať sa dá pomocou pribaleného káblu s klasickou USB A koncovkou.

xiaomi enchen sharp set
Zdroj: TomTop

V balení za 12 eur s bezplatnou dopravou nájdeš kompletnú sadu príslušenstva, ktorá ti umožní dokonalé profesionálne strihanie v domácich podmienkach – štvorica nástavcov, dvojica kaderníckych nožničiek, kadernícky hrebeň, ako aj kadernícky plášť. 

Xiaomi ENCHEN Sharp Hair

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Close
Close