SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bezdrôtové slúchadlá Zeblaze Zepods – štýlovky za 29,99 eur, ktoré si určite zamiluješ

Slúchadlá ťa ohromia nie len skvelou cenou, ale aj najnovšími technológiami

Hľadáš kvalitné slúchadlá na každodenné nosenie za naozaj skvelú cenu? Slúchadlá Zeblaze Zepods sú naozaj parádne True Wireless slúchadlá s vynikajúcimi hlbokými basmi, skvelou výdržou batérie a optimalizovaným Bluetooth pripojením, vďaka čomu sú ako stvorené na každodenné nosenie, či už do práce, alebo školy. 

Prečo si vybrať práve slúchadlá Zeblaze Zepods?

zeblaze zepods sluchadla 2_opt
Zdroj: Cafago
  • Okamžité pripojenie ku smartfónu – slúchadlá si zapamätajú posledné pripojené zariadenie a ak je toto zariadenie v dosahu, behom okamihu prebehne spojenie s vašim zariadením. 
  • Štýlové, ľahké a kompaktné – samotné slúchadlá majú iba 2,82 cm, takže vám nebudú nijak vytŕčať z ucha. Samotný nabíjací box má pritom iba 6,25 cm, čiže ho bezproblémovo zmestíte aj do vačku v nohaviciach. 
  • Špičkové pripojenie – najnovší štandard Bluetooth 5.0 zaručuje dokonalé pripojenie za akýchkoľvek podmienok. Občasnému vypadávaniu zvuku tak konečne odzvonilo. 
  • Náramne veľká výdrž batérie – slúchadlá môžte pri plnom nabití používať až po dobu 4 hodín, pričom nabíjací box predĺži celkový čas používania až na neuveriteľných 18 hodín. 
  • Jednoduché a rýchle ovládanie – nebojte sa, nemusíte sa učiť žiadne neintuitívne gestá. Pre vykonávanie základných pokynov stačí jednoducho poklepať po slúchadle. 
  • Neobmedzujte sa pri športových aktivitách – i keď tak slúchadlá príliš nevyzerajú, sú vhodné na takmer akékoľvek športové aktivity. Vďaka certifikátu IPX5 sa nemusíte báť väčšieho množstva potu, či dažďa. 
zeblaze zepods sluchadla 3_opt
Zdroj: Cafago

Slúchadlá Zeblaze Zepods v našich končinách nezoženiete a jedinou možnosťou, ako ich zohnať, je objednanie zo zahraničia. Aktuálne je kúpa najvýhodnejšia prostredníctvom e-shopu Cafago.com, ktorý ich ponúka už za 29,99 eur, tradične, s bezplatnou dopravou

Slúchadlá Zeblaze Zepods nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie
Close
Close