SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi QCY T3 s výdržou až 25 hodín jednoducho musíš mať! Aktuálne ich zoženieš už za pár eur

Overený výrobca QCY svojim novým modelom opäť útočí na veľké značky

Hľadáš štýlové bezdrôtové slúchadlá s naozaj veľkou výdržou batérie? Pomerne nový model T3 od overeného výrobcu QCY ťa nadchne nie len obrovskou batériou, ale aj výborným ergonomickým dizajnom a bohatou nádielkou najnovších technológií. 

Aktuálny cenový trhák na slúchadlá QCY T3 nájdeš na TomTop.com

Skvelý ergonomický dizajn

Slúchadlá QCY T3 sa vyznačujú mimoriadne ergonomickým dizajnom, pričom nejde o klasické štuplové slúchadlá. Pomerne veľká batéria sa totižto nachádza v špeciálnom výbežku slúchadla, ktorý zároveň slúži ako inteligentný dotykový ovládač. Aj napriek netradičnému dizajnu sú však slúchadlá určené pre takmer akékoľvek športové aktivity, čiže sa nemusíte báť nechceného vypadávania slúchadiel z ucha, či zhoršeného zážitku z počúvania hudby počas chôdze, či behu. 

sluchadla qcy t3 1_opt
Zdroj: TomTop

Najnovšie technológie

Perfektný zážitok z počúvania hudby zaručuje hneď niekoľko aspektov, ktoré spoločne vytvárajú dokonalý celok. Hlavným aktérom sú, samozrejme, 6 mm bio-diafrámové meniče, ktorých kvalitu si zamilujete. Kvalitné meniče však často zlyhávajú na zlom bezdrôtovom pripojení, ktoré je však dávno minulosťou. Model T3 je totižto vybavený najnovším štandardom Bluetooth 5.0, ktorý zaručuje naozaj okamžité spárovanie a stabilné pripojenie s vašim smarfónom. 

Bezkonkurenčná výdrž batérie

Pri bežných slúchadlách tejto cenovej kategórie sa musíte zväčša uspokojiť s výdržou batérie niekde na úrovni 4 hodín, respektíve 12 hodín s použitím nabíjacieho boxu. Slúchadlá QCY T3 sú však v tejto oblasti naozajstným unikátom. V každom slúchadle sa totižto nachádza batéria s kapacitou 60 mAh, ktorá postačuje na 5 hodín neustáleho prehrávania hudby. Samotný nabíjací box s kapacitou ďalších 600 mAh však zaručuje, že spoločne budete môcť slúchadlá používať až počas 25 hodín!

sluchadla qcy t3 2_opt
Zdroj: TomTop

Slúchadlá QCY T3 sú na trhu iba necelé dva mesiace, no aj napriek tomu ich cena občasne klesá. Momentálne ich môžeš získať už za 29,14 eur z e-shopu TomTop.com, ktorý zároveň ponúka aj bezplatnú dopravu. Pozor! Skladové zásoby sú obmedzené a slúchadlá sa predávajú naozaj raketovou rýchlosťou. 

Aktuálny cenový trhák na slúchadlá QCY T3 nájdeš na TomTop.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky