SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi QCY T2C s Bluetooth 5.0 sú dostupné za historicky najnižšiu cenu!

Jedny z najobľúbenejších bezdrôtových TWS slúchadiel sú opäť v neodolateľnej akcii

Pokukávaš po nových bezdrôtových slúchadlách? Ak hľadáš vysokú kvalitu za rozumnú cenu určite odporúčame využiť aktuálne prebiehajúcu akciu na True Wireless Stereo slúchadlá QCY T2C, ktoré sú jedny z najobľúbenejších a najdostupnejších slúchadiel na trhu. 

Slúchadlá QCY T2C za skvelú cenu nájdeš na e-shope TomTop.com. PS: nezabudnit na zľavový kupón „WDT2C“

Slúchadlá  QCY T2C ponúkajú naozaj prémiový zvuk, najmä vďaka svojim  vynikajúcim 6mm meničom. V spojení s dokonalou ergonómiou slúchadiel a pokročilou redukciou okolitých zvukov, sa z týchto slúchadiel jednoducho stáva gadget, ktorý môžeš využívať aj v naozaj hlučnom prostredí.

xiaomi qcy t2c
Zdroj: TomTop

Ako sme už spomínali, slúchadlá podporujú najnovší bezdrôtový štandard Bluetooth 5.0, ktorý dopomáha ku ešte lepšej kvalite zvuku vďaka technológii True Wireless Stereo. Samozrejme, nechýba ani certifikácie IPX4, vďaka ktorej sa o slúchadlá nemusíš báť pri fyzicky náročnej aktivite, či pre lejaku.

qcy t2c parametre
Zdroj: TomTop

Základom každých slúchadiel je aj ich jednoduché ovládanie, či párovanie. So slúchadlami od spoločnosti QCY to je naozaj hračka. Základné príkazy sa dajú vykonať tradične priamo na slúchadlách, Párovanie so smartfónom je taktiež otázka niekoľkých sekúnd.

qcy t2c vydrz baterie
Zdroj: TomTop

Za zmienku určite stojí aj výdrž slúchadiel, ktorá je vďaka zabudovanej 43mAh batérii naozaj výborná, avšak v spojení s nabíjacím boxom s kapacitou až 800mAh, môžete svoje slúchadlá využívať nepretržite až 32 hodín!

Bezdrôtové slúchadlá QCY T2C sú momentálne dostupné za historicky najnižšiu cenu na e-shope TomTop.com. S použitím unikátneho zľavového kupónu WDT2C totižto zrazíš ich cenovku na vynikajúcich 19,12 eur s dopravou zdarma.

Slúchadlá QCY T2C za skvelú cenu nájdeš na e-shope TomTop.com. PS: nezabudnit na zľavový kupón „WDT2C“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie
Close
Close