SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro s výdržou až 22 hodín kúpiš za cenu, aká tu ešte nebola

Výdrž až 22 hodín, moderný čip s podporou Bluetooth 5.0 a kompaktné balenie za menej než 19 eur! Tomu sa naozaj ťažko odoláva

Bezdrôtových slúchadiel nájdete dnes na trhu naozaj mnoho, no ako si vybrať zo širokej ponuky jednotlivých výrobcov? Samozrejme, záleží na preferenciách jednotlivých zákazníkov, pričom dnes vám dávame do pozornosti skvelé slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro, ktoré zaujmú fanúšikov kompaktných bezdrôtových slúchadiel, ktorí nemajú v úmysle vyhodiť zbytočné stovky eur do koša. 

XIaomi Haylou GT1 Pro za skvelých 18.39 nájdete na Cafago.com

Xiaomi Haylou GT1 Pro

Slúchadlá Haylou GT1 Pro si väčšinu technologických riešení prevzali od svojho súrodenca Haylou GT1. Oba modely spoločne zdieľajú kvalitné 7,2 mm meniče s vysokou citlivosťou, skvelé a jednoduché dotykové ovládanie, či nadpriemernú kvalitu spracovania, ktorú ocení naozaj každý majiteľ. Viacerých poteší aj podpora kodeku AAC, ktorý pri spojení so spomínanými meničmi dokazuje jeho kvalitu.

xiaomi haylou gt1 pro 2
Zdroj: Cafago

Model „Pro“ taktiež ponúka najmodernejšie bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, ktoré zaručuje stabilnejšie pripojenie do 10 metrov od zariadenia, ale prispieva aj ku lepšej životnosti batérie, ktorá ma v tomto prípade až neuveriteľných 800 mAh (nabíjací box). Vďaka tomuto boxu narastá celková výdrž slúchadiel až na 22 hodín.

xiaomi haylou gt1 pro
Zdroj: Cafago

Vhod sa niekedy zíde aj odolnosť na úrovni IPX5, ktorá zaručuje chod slúchadiel aj v prípade mierneho dažďa, potu, či postriekania vodou.  Na záver iba spomenieme, že slúchadlá sú vďaka svojmu ergonomickému dizajnu vhodné aj na športové aktivity. 

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro nájdete v bezkonkurenčnej akcii na e-shope Cafago.com, ktorý ich po uplatnení zľavového kupónu CC10064 ponúka už za 18.39 eur s bezplatným doručením až ku vašim dverám. 

XIaomi Haylou GT1 Pro za skvelých 18.39 nájdete na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close