SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bezdrôtové slúchadlá Tronsmart Onyx Neo – najlacnejšie slúchadlá s 24 hodinovou výdržou a špičkovým čipom od Qualcommu

Unikátne slúchadlá Tronsmart Onyx Neo aktuálne zoženieš na e-shope Geekbuying.com už za menej ako 18 eur s bezplatnou dopravou

Ak hľadáš lacné bezdrôtové slúchadlá s osvedčenou kvalitou a neuveriteľnou výdržou batérie určite siahni po nových slúchadlách z výrobne spoločnosti Tronsmart, ktorá patrí medzi najväčších technologických priekopníkov v segmente dostupných bezdrôtových slúchadiel. Model Onyx Neo totižto prichádza s naozaj unikátnymi špecifikáciami, ktoré by si u konkurencie hľadal márne. Skvelou správou je, že momentálne ich kúpiš už za 17,98 eur s bezplatnou dopravou. 

Tronsmart Onyx Neo nájdeš na Geekbuying.com PS: nezabudni na zľavový kupón „ONYXNEO“ 

Čip od spoločnosti Qualcomm zaručujúci kvalitu

Základom slúchadiel Tronsmart Onyx Neo je pokročilý čip QCC3020 od spoločnosti Qualcomm, ktorý zaručuje nízku spotrebu elektrickej energie, stabilný bezstratový prenos a zároveň podporuje pokročilý kodek aptX, ktorý patrí medzi špičku trhu. Samozrejmosťou je aj podpora TrueWireless technológie a odhľučňovanie okolia počas telefónnych hovorov.

tronsmart onyx neo cip
Zdroj: Tronsmart

24-hodinová výdrž na jedno nabitie

Ďalším obrovským plusom slúchadiel Onyx Neo je ich výdrž na úrovni až 24-hodín v prípade plného nabitia dobíjacieho boxu (pri 50 percentnej hlasitosti). Na jedno nabitie slúchadlá ponúkajú výdrž až 7 hodín, čo je naozaj unikátny údaj, ktorý im môžu zavidieť najlepšie a najdrahšie kúsky na trhu.

tronsmart onyx neo vydrz
Zdroj: Tronsmart

Jednoduché dotykové ovládanie

Samozrejmosťou je už osvedčené dotykové ovládanie priamo na slúchadlách, ktoré je naozaj rýchle a intuitívne. Pomocou poklepania slúchadla môžete pozastaviť skladbu, zvýšiť či znížiť hlasitosť, alebo dokonca prijať / odmietnuť hovor.

Neobmedzujte sa pri vašich aktivitách

Na záver určite spomenieme certifikáciu IPX5, ktorá zaručuje odolnosť voči potu, dažďu, či postriekaniu vodou. Pri svojich športových aktivitách sa tak nemusíte obávať prípadného zlého počasia.

tronsmart onyx neo cip 2
Zdroj: Tronsmart

Slúchadlá Tronsmart Onyx Neo sú momentálne dostupné v akciovej ponuke na e-shope Geekbuying.com, kde ich zoženiete už za 17,98 eur s dopravou zdarma. Pri objednávke však nezabudnite na zľavový kupón ONYXNEO, ktorý zrazí cenu slúchadiel na spomenutú sumu. 

Tronsmart Onyx Neo za super cenu nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close