SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bezdrôtové slúchadlá QCY T7 s podporou najnovšieho štandardu Bluetooth 5.1 sú tu! Z tej ceny sa ti zatočí hlava

Úplnú novinku na trhu s novými 13 mm dynamickými meničmi a výdržou až takmer 18 hodín si aktuálne kúpiš už za menej ako 20 eur

Fanúšikovia ne-štupľových slúchadiel pozor! Túto akciu na úplne nové bezdrôtové slúchadlá QCY T7, ktoré ponúkajú výdrž až 17,5 hodiny a prichádzajú s najmodernejšími technológiami jednoducho nesmieš zmeškať! E-shop Cafago.com totižto tentokrát prichádza s unikátnou počiatočnou akciou, v rámci ktorej môže byť slúchadlá QCY T7 tvoje už za 19,79 eur s bezplatným doručením až ku tvojim dverám a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov navyše!

Slúchadlá QCY T7 za 19,79 eur nájdeš na Cafago.com

Najmodernejšia technológia bezdrôtového pripojenia

Nový model QCY T7 prichádza s podporou najmodernejšej formy bezdrôtového pripojenia, keďže využívajú štandard Bluetooth 5.1. Ten oproti staršiemu štandardu predlžuje životnosť batérie samotných slúchadiel, pričom zaručuje ešte stabilnejší a kvalitnejší prenos audia z tvojho zariadenia. 

qcy t7
Zdroj: QCY

Dizajn určený pre „klasikov“

Štupľové slúchadlá nemusia sedieť úplne každému a spoločnosť QCY sa tentokrát opäť rozhodla priniesť model, ktorý by napodobňoval klasické slúchadlá, podobne ako konkurenčné, no násobne drahšie AirPods od spoločnosti Apple. Modle QCY T7 ponúka skvelú ergonómiu nie len počas bežného nosenia, ale aj počas športových aktivít a to bez nepríjemného vypadávania z ucha. Samozrejme, nechýba ani odolnosť, v tomto prípade na úrovni certifikátu IPX4.

Nadpriemerná výdrž batérie

qcy t7 1
Zdroj: QCY

Slúchadlá vo svojich útrobách ukrývajú 35 mAh batérie, ktoré zabezpečujú chod po dobu zhruba 3,5 hodiny. Nabíjací box však v sebe ukrýva ďalších 380 mAh, vďaka čomu sa dá natiahnuť výdrž slúchadiel až na 17,5 hodiny prehrávania hudby. 

Špičková kvalita zvuku

Dostupné bezdrôtové slúchadlá častokrát prichádzajú s viacerými kompromismi, pričom ich najväčším nedostatkom sú malé, nie tak výkonné meniče. Slúchadlá QCY T7 však disponujú kvalitnými až 13 mm dynamickými meničmi, ktoré sa starajú o ten najlepší zážitok počas prehrávania audia. Zíde sa aj podpora redukcie šumu ENC, ktorá zabezpečuje kvalitné hovory aj v rušnom prostredí. 

qcy t7 nabijanie
Zdroj: QCY

Pri každodennom používaní si určite zamilujete aj jednoduché dotykové ovládanie priamo na slúchadlách, či okamžité spárovanie so smartfónom ihneď po otvorení nabíjacieho boxu. Vhod príde aj detekcia nosenia, čiže automatické vypnutie slúchadla, ktoré momentálne nemáte v uchu, čím ušetríte nemalé percento batérie. 

Úplne nové bezdrôtové slúchadlá QCY T7 nájdete v ponuke e-shopu Cafago.com, momentálne za skvelých 19,79 eur s bezplatnou dopravou a to bez akýchkoľvek ďalších zbytočných poplatkov (žiadne clo či DPH). 

Slúchadlá QCY T7 za 19,79 eur nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close