fbpx
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bezdrôtové slúchadlá QCY T2C s nabíjacím boxom a podporou Bluetooth 5.0 ešte takto lacné nikdy neboli!

Tak toto sú bezdrôtové slúchadlá ako sa patrí! Slúchadlá QCY T2C sú jednoducho stelesnením dokonalých dostupných slúchadiel, ktoré splnia očakávania aj toho najnáročnejšieho zákazníka! True Wireless Stereo, najnovší Bluetooth štandard, skvelý výkon a nabíjací box iba za 22,97 eur aj s dopravou, takejto ponuke sa jednoducho nedá povedať nie. 

Skvelú akciu na slúchadla QCY T2C nájdeš tu

Slúchadlá QCY T2C ponúkajú naozaj prémiový zvuk, najmä vďaka svojim vynikajúcim 6mm meničom. V spojení s dokonalou ergonómiou slúchadiel a pokročilou redukciou okolitých zvukov, sa z týchto slúchadiel jednoducho stáva gadget, ktorý môžeš využívať aj v naozaj hlučnom prostredí.

xiaomi qcy t2c
Zdroj: Geekbuying

 

Ako sme už spomínali, slúchadlá podporujú najnovší bezdrôtový štandard Bluetooth 5.0, ktorý dopomáha ku ešte lepšej kvalite zvuku vďaka technológii True Wireless Stereo. Samozrejme, nechýba ani certifikácie IPX4, vďaka ktorej sa o slúchadlá nemusíš báť pri fyzicky náročnej aktivite, či pre lejaku. 

qcy t2c parametre
Zdroj: Geekbuying

Základom každých slúchadiel je aj ich jednoduché ovládanie, či párovanie. So slúchadlami od spoločnosti QCY to je naozaj hračka. Základné príkazy sa dajú vykonať tradične priamo na slúchadlách, Párovanie so smartfónom je taktiež otázka niekoľkých sekúnd. 

Za zmienku určite stojí aj výdrž slúchadiel, ktorá je vďaka zabudovanej 43mAh batérii naozaj výborná, avšak v spojení s nabíjacím boxom s kapacitou až 800mAh, môžete svoje slúchadlá využívať nepretržite až 32 hodín!

qcy t2c vydrz baterie
Zdroj: Geekbuying

Slúchadlá sú momentálne dostupné v bleskovom výpredaji na partnerskom e-shope Geekbuying.com za naozaj výborných 22,97 eur, tradične, s bezplatnou dopravou

Skvelú akciu na slúchadla QCY T2C nájdeš tu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Close
Close