SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Bezdrôtové slúchadlá QCY T12S – výkonné 13 mm meniče a 20 hodinová výdrž za šialene málo peňazí

Čerstvú novinku na trhu môžeš momentálne kúpiť za neuveriteľných 18,69 eur s doručením bez ďalších zbytočných poplatkov.

Kúpa nových bezdrôtových slúchadiel s obstojnými parametrami už nie je pomerne dlho tak drahou záležitosťou, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Jednou zo spoločností, ktorá už pár rokov „atakuje“ tento trh s agresívne nízkymi cenovkami ich naozaj kvalitných produktov je aj spoločnosť QCY. Tá prináša opäť ďalší zaujímavý model, ktorý spája nie len používané a overené technológie, ale najmä až nehorázne nízku cenu. Najnovšie slúchadlá QCY T12S s 20 hodinovou výdržou totižto na e-shope Cafago.com kúpiš už za fantastických 18,69 eur s bezplatným doručením

Slúchadlá QCY T12S za skvelých 18,69 eur nájdeš TU

QCY T12S – overená kvalita za neuveriteľne nízku cenu

Ako sme už naznačili, výrobca pri novom modeli QCY T12S siahol po už overených technológiách, ktoré však opäť posunul na o čosi vyššiu úroveň. Výsledkom sú ďalšie parádne slúchadlá s ergonomickým dizajnom, ktorý spája pohodlie pri počúvaní hudby, dlhotrvajúcu výdrž a nadpriemernú kvalitu zvuku

qcy t12s nabijaci box
Zdroj: Cafago

V útrobách slúchadiel sa totižto nachádzajú až 13 mm meniče s naozaj širokým dynamickým rozsahom a podporou audio kodekov AAC a SBC HD. Vďaka nim a najmä kvôli kvalitnému bezdrôtovému prenosu prostredníctvom Bluetooth 5.0 si môžeš vychutnať naozaj výborný zvukový zážitok za akýchkoľvek okolností. 

qcy t12s 1
Zdroj: Cafago

Pri každodennom cestovaní, či práci v kancelárii určite oceníš aj dlhotrvajúcu výdrž až 20 hodín na jedno nabitie nabíjacieho boxu. Pochopiteľne, samotné slúchadlá vydržia na jedno nabitie „iba“ 4 hodiny, no dobyť ich môžeš až 5-krát. Výhodou je, že nabíjací box nabiješ prostredníctvom štandardného USB Type-C konektoru, ktorý nájdeš vo všetkých moderných zariadeniach s Androidom. 

qcy t12s 2
Zdroj: Cafago

Slúchadlá disponujú aj ďalšími vychytávkami ako dvojica zabudovaných mikrofónov pre uskutočňovanie kvalitných hovorov priamo cez slúchadlá, či dotykové ovládanie priamo na tele slúchadiel. K dispozícii je aj možnosť využívať iba jedno slúchadlo, či mobilná aplikácia, prostredníctvom ktorej distribuuje výrobca aj prípadné aktualizácie firmvéru. 

Slúchadlá QCY T12S za skvelých 18,69 eur nájdeš TU

Bezdrôtové slúchadlá QCY T12S momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za 18,69 eur s bezplatným doručením bez zbytočných poplatkov navyše. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close