Pracovné ponuky
TIP REDAKCIE

Tieto bezdrôtové slúchadlá TWS B1 Ťa upútajú moderným dizajnom a bohatým využitím. Stoja pritom iba pár eur

V dnešnej dobe sa zmenil dizajn a používanie nielen smartfónov či televízorov, ale aj rôznych gadgetov, ktoré sú častokrát našou neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Medzi obľúbené gadgety môžeme zaradiť aj slúchadlá. No a asi sa všetci zhodneme, že väčšina z nás si život bez slúchadiel ani nevie predstaviť. V tomto článku vám dám tip na veľmi zaujímavé bezdrôtové slúchadlá s názvom Bluetooth TWS-B1, ktoré nestoja veľa, avšak ponúkajú skvelý dizajn a funkcie.

TWS B1 Bluetooth
Zdroj YouTube: Vienna Deng

Množstvo výrobcov posúva svoje technologické tempo veľmi rýchlo. S novou technológiou však častokrát prichádza aj nová cena, ktorá je väčšinou vyššia, pretože sa zaň ukrývajú rôzne výrobné náklady, náklady na vývoj technológii a samozrejme aj marža. Na trhu však máme niekoľko výrobcov, ktorí sa snažia o praví opak. Snažia sa vyrábať svoje produkty pre masu ľudí, no uvedomujú si potrebu, aby boli produkty dobré a zároveň skvelé v pomere ceny a výkonu. Jedným z nich sú určite aj tieto bezdrôtové slúchadlá Bluetooth TWS-B1 , ktoré Ťa upútajú vďaka svojmu netradičnému dizajnu na prvý pohľad.

Bezdrôtové slúchadlá TWS-B1 môžeš získať práve teraz v najlepšej cene na trhu na tomto odkaze

Bezdrôtové slúchadlá Bluetooth TWS-B1 ponúkajú ikonický vzhľad a bohatú funkcionalitu

Slúchadlá Bluetooth TWS-B1 sú špeciálne navrhnuté tak, aby ste s nimi mohli fungovať kdekoľvek. Vďaka ich jednoduchosti a praktickosti bude možné počúvať hudbu a odpovedať na hovory počas športu či jazdy za volantom. Samotné slúchadlá bežia na technológii Bluetooth 4.1, ktorá prináša špičkovú konektivitu. Model TWS-B1 je vybavený špičkovým mikrofónom, reproduktormi a samozrejmosťou je aj funkcia hands-free.

TWS B1 Bluetooth
Zdroj YouTube: Vienna Deng

Zo slúchadiel Bluetooth TWS-B1 sa jednoducho stane váš skvelý spoločník pre každodenný život. Slúchadlá prinášajú kvalitný stereofónny dizajn, ktorý ponúka skvelý hudobný zážitok. Samotné slúchadlo je pritom navyše veľmi ľahké a váži iba smiešnych 5 gramov. Ergonomický tvar slúchadla navyše zaručuje stopercentné pohodlie a stabilitu pri chôdzi, behu, jazdení, cyklistike, korčuľovaní a rôznych ďalších aktivitách.

Samostatnou kapitolou slúchadiel Bluetooth TWS-B1 je ich svelá výdrž. Slúchadlá sú totiž dodávané spolu s boxom, ktorý obsahuje zabudovanú 250 mAh batériu, ktorá umožňuje slúchadlá nabiť 4-5 krát. Po úplnom nabití slúchadiel v boxe sa navyše automaticky od nabíjania zastavia, tak aby nedochádzalo k akémukoľvek prebíjaniu. 45 mAh Li-io batéria v ľavom a pravom slúchadle navyše prináša výdrž pri počúvani hudby až do dvoch hodín, kým pri hovore vydržia 3 hodiny a v pohotovostnom režime až do 40 hodín.

TWS B1 Bluetooth
Zdroj YouTube: Vienna Deng

Tento gadget je jednoducho špecifický už na prvý pohľad. Slúchadlá Bluetooth TWS-B1 totiž ponúkajú veľmi štýlový a pritom praktický dizajn, veľkou výhodou je nabíjací box, ktorý si môžeš brať vďaka malým rozmerom kdekoľvek so sebou. Slúchadlá navyše určite oceníš aj vďaka jednoduchému ovládaniu hudby, prijatie či ukončenie hovoru a rôznych ďalších možností. Azda najzaujímavejším parametrom je cena, pretože tieto slúchadlá aktuálne kúpiš z pôvodných 54,89 € iba za 32,19 €.

Bezdrôtové slúchadlá TWS-B1 môžeš získať práve teraz v najlepšej cene na trhu na tomto odkaze

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close