Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Bezdrôtové slúchadlá Apods i500 na štýl AirPods sú momentálne dostupné v neodolateľnej zľave

Štýlové bezdrôtové slúchadlá s bezdrôtovo nabíjacím boxom a najmodernejším pripojením Bluetooth 5.0 aktuálne s cenovkou, aká sa neodmieta.

Pokukávaš po nových bezdrôtových slúchadlách, ktoré by nie len spĺňali prísne hardvérové kritériá, ale zároveň by čiastočne pohladili tvoje „dizajnérske“ ja? Slúchadlá Apods i500 kombinujú skvelé moderné technológie s naozaj špičkovým dizajnom, ktorý výrobca takmer určite odkukal od známeho nakusnutého jablka. Slúchadlá tak pôsobia naozaj luxusne, no to sa nijako neodráža na ich cenovke. Práve naopak, ich cena momentálne klesla na historicky najnižších 16,21 eur so započítanou expresne rýchlou dopravou z českého skladu.

Slúchadlá Apods i500 za 16,21 eur s kupónom „5MLZDAPZ“ nájdeš TU

Slúchadlá Apods i500

Apods i500 prichádzajú na trh s overeným štýlovým dizajnom, ktorý už roky využíva americký gigant Apple. Klasický dizajn veľkých in-ear slúchadiel s veľkou zabudovanou batériou umožňuje lepšiu ergonómiu, zatiaľ čo ponúka omnoho väčšiu výdrž a najmä výkon, ako väčšina bežných štupľových slúchadiel.

apods i500 sluchadla
Zdroj: Geekbuying

Veľkou prednosťou slúchadiel je jednoznačne špičková pripojiteľnosť vďaka technológii Bluetooth 5.0. Ta nielenže predlžuje životnosť batérie, keďže je menej energeticky náročná, ale zároveň zabezpečuje stabilnejší a kvalitnejší bezdrôtový prenos, dokonca aj na väčšie vzdialenosti.

apods i500 sluchadla 2
Zdroj: Geekbuying

Slúchadlá sú vybavené batériou s kapacitou až 33 mAh. Tá zabezpečuje chod po dobu až niekoľkých hodín na jedno nabitie. Samotný nabíjací box však ponúka ďalších 300 mAh, ktorá zabezpečí ešte niekoľko ďalších nabití samotných slúchadiel.

Aby slúchadlá nijako nezaostávali za konkurenciou ani v ďalších oblastiach, výrobca siahol po overených riešeniach. K dispozícii sú tak viaceré funkcie ako dotykové ovládanie priamo na slúchadlách, bezdrôtové nabíjanie celého nabíjacieho boxu, či automatické otvorenie notifikačnej lišty po otvorení nabíjacieho boxu.

Slúchadlá Apods i500 za 16,21 eur s kupónom „5MLZDAPZ“ nájdeš TU

Slúchadlá Apods i500 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 16,21 eur. Pre zrazenie ceny však nezabudni uplatniť zľavový kupón „5MLZDAPZ. V cene je už tradične započítaná expresne rýchla doprava z českého skladu bez ďalších poplatkov navyše.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close