TIP REDAKCIEXiaomi

Čína opäť raz valcuje! Ponúka prémiovú kovovú myš Xiaomi za smiešny peniaz | TIP REDAKCIE

K výbave každého notebooku či počítača patrí myš a práve preto vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu v e-shope Lightinthebox.com, kde je dostupná prémiová bezdrôtová myška od spoločnosti Xiaomi za lákavých ako 16€ spolu aj s poštovným.

Zdroj: produktová fotografia

Táto prenosná Xiaomi myš ponúka možnosť pripojenia k notebooku prostredníctvom Bluetooth 4.0 technológie využívajúcu čip Nordic 51822, ktorý je charakteristický nízkou spotrebou energie a rýchlo transmisiou. Vďaka tomu je možné pripojiť myš ku zariadeniam ako je tablet, notebook, smartfón a ďalšie. Okrem toho je myš možné pripojiť k zariadeniu aj pomocou 2.4GHz Wireless pripojenia.

Zdroj: produktová fotografia

Myš disponuje ďalej vysokým rozlíšením 1200 dpi čo ocenia hlavne hráči hier. Okrem toho nechýbajú ani prémiové materiály. Konkrétne kov, ktorý nájdeme na vrchu.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa táto myš zaujala tak ju nájdeš na odkaze nižšie. PS: prostredníctvom dopravy Postal Service je doprava zadarmo. Zároveň vďaka prebiehajúcej akcii myš môžeš získať za menej ako 16€ vďaka čomu sa vyhneš prípadnému doplácaniu CLA.

Prémiová Xiaomi myš

Zdroj: vlastný

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Konečne! Xiaomi telefónu dostávajú update stabilnej verzie MIUI s podporou Tmavého režimu. Takto si ho zapnete
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close