TIP REDAKCIEXiaomi

Nepremeškaj limitovanú ponuku na bezdrôtovú nabíjačku Xiaomu, ktorú môžeš mať za pár € | TIP REDAKCIE

Bezdrôtové nabíjanie sa pomaly, ale isto stáva štandardom u viacerých výrobcov smartfónov. Dôvodom je „pohodlnosť“ používateľov, ktorí tuto funkcionalitu jednoducho vyžadujú. A práve preto sme sa rozhodli vám dať do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na bezdrôtovú nabíjačku od spoločnosti Xiaomi – Xiaomi Qi Standard Wireless, ktorá je aktuálne dostupná za menej ako 20€, ale za podmienky využitia kupónu „SP0054“ cenu stlačíte pod magických 15€ spolu aj s poštovným.

Xiaomi Qi bezdrôtová nabíjačka

Táto bezdrôtová nabíjačka je kompatibilná so všetkými zariadeniami, ktoré podporujú Qi štandard technológiu (napr.: Samsung Galaxy S9 Plus, Xiaomi MIX 2S, iPhone X, Samsung Galaxy S6, Galaxy Note 5 a ďalšie).

Zdroj: produktová fotografia

Táto bezdrôtová nabíjačka je schopná nabíjať zariadenia až do vzdialenosti 4-8mm. Zároveň z hľadiska výkonnú ponúka až 7.5W. Ďalej disponuje viacerými technológiami, ktoré ochránia váš telefón pred poškodením. Napríklad ochranu pred skratom, aby sa zabránilo preťaženiu, prípadne prehriatiu. Tiež sa chváli vysokou účinnosťou. Jej polomer je cca 10 centimetrov a váži okolo 90 gramov.

Zdroj: produktová fotografia

Ak vás táto bezdrôtová Xiaomi nabíjačka zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie. PS: kupón aktivujete v košíku

Zdroj: vlastný

Xiaomi Qi bezdrôtová nabíjačka

Zdroj: TS

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Nepremeškajte akciu na značkové drona JJRC H68 s HD kamerou a dobou letu do 20 minút
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close