NovinkyTIP REDAKCIE

Bezdrôtová nabíjačka nemusí byť záležitosťou desiatok €. Túto môžete mať už 12€ s exkluzívnym kupónom. PS: podporuje aj Quick Charge technológiu

Máte doma smartfón s technológiou bezdrôtového nabíjania? Bola by škoda nevyužiť túto technológiu a to hlavne keď bezdrôtové nabíjačky je možné si zaobstarať už od pár €. My vám prinášame tip na túto štýlovú nabíjačku, ktorú s exkluzívnym kupónom „GU3622“ je možné zakúpiť za zhruba 12€.

Bezdrôtovú nabíjačku s podporou technológie Quick Charge nájdeš tu

Bezdrôtová nabíjačka s nadupaným dizajnom

Dizajn jednoducho predáva a táto nabíjačka patrí medzi tie krajšie. O tom niet pochýb. Ponúka však oveľa viac ako len pekný dizajn. Okrem širokej kompatibility zariadení ako sú iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Samsung S6, Samsung S6, Edge, S6 Note až po Lumie ako sú 735, 920, 820, 950 a ďalšie (všetky zariadenia s technológiou Wireless Charge) ponúka aj technológiu rýchleho nabíjania Quick Charge 2.0 a Quick Charge 3.0. Zariadenie takisto disponuje aj senzorom, ktorý po nabití smartfónu automaticky vypne nabíjačku, aby neodovzdávala energiu ďalej. Výsledkom je teda nie len menšia potreba, ale hlavne šetrenie životnosti batérie smartfónu.

Zdroj: produktová fotografia

Ak vás táto bezdrôtová nabíjačka zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie. PS: nezabudnite na zľávový kupón „GU3622“ s ktorým nabíjačku kúpite o štvrtinu lacnejšie. Ponuka je časovo obmedzené preto dlho neváhajte.

Bezdrôtovú nabíjačku s podporou technológie Quick Charge nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close