TIP REDAKCIEXiaomi

Toto je bezdotykový teplomer od Xiaomi, ktorý dokáže odmerať teplotu za menej ako 1 sekundu

Každý z nás z času na čas ochorie a nevyhne sa zdĺhavému vylihovaniu v posteli za účelom vypotenia bacilov z tela. Nuž, aj tu sa môžeme stretnúť so spoločnosťou Xiaomi.

Bezdotykový teplomer Xiaomi iHealth

Čínsky technologický gigant Xiaomi relatívne nedávno predstavil bezdotykový teplomer v spolupráci so spoločnosťou iHealth, ktorý je schopný zmerať vám aktuálnu teplotu teľa za menej ako 1 sekundu. Znie to priam neuveriteľné, ale nie je.

Zdroj: produktová fotografia

Teplomer dokáže teplotu odmerať prostredníctvom infračerveného snímača od nemeckej spoločnosti Heimann. Následne výslednú hodnotu zobrazí na LED displeji. Rozpätie tohto merača je od 32℃ do 42.9℃. Teplotu dokážu odmerať s prenosnosťou +/-0.2℃ do 0.3℃

Zdroj: produktová fotografia

Tento bezkontaktný snímač je napájaný dvojicou AAA batérií, ktoré by mali ponúknuť dostatok energie až na 3000 meraní.

Určite sa pýtate na cenu. Aktuálne sa predáva zhruba od 19.99€ pričom internetový obchod Cafago.com ho ponúka v zľave za 17.99€ za podmienky využitia kupónu „AD114“. Ak vás zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: vlastný

Bezdotykový teplomer Xiaomi iHealth

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close