PC HRYTIP REDAKCIE

Bažíš po novom notebooku, ktorý zvládne aj náročnejšie hry a nebude ťa stáť majlant? Dávame ti do pozornosti Acer A515 | TIP REDAKCIE

Základom každého notebooku, ktorý by mal zvládať nie len bežné úlohy ako je práca v programoch ako Word, Power Point a podobne, ale aj novšie hry sú jeho „črevá“. Nuž, a práve preto ti dávame do pozornosti notebook ako stvorený aj pre náročné úlohy akými su hry od renomovanej spoločnosti Acer, ktorý aktuálne ponúka známy internetový obchod GearBest.com s cenovkou necelých 558€.

Tak ako pri ostatných notebookoch tak aj pri tomto spoločnosť nastavila cenovku skutočne lákavo, ktorú pri konkurencií budeš len ťažko hľadať a v kombinácii so zľavou na GearBeste je táto ponuka veľmi lákavá. Poďme sa však pozrieť na to čo všetko tento notebook ponúka.

Neprehliadni herný notebook Acer A515 – 51G, ktorý je aktuálne dostupný v časovo obmedzenej ponuke

Acer A515 (Intel Core i5-7200U, NVIDIA GeForce GT940MX, 4GB DDR4 RAM, 128GB SSD Disk)

Hlavnou dominantou každého zariadenia je jeho displej, ktorý tvorí neodmysliteľnú časť zariadenia. V tomto prípade tento herný notebook ponúka 15,6″ IPS displej s rozlíšením 1366 x 768 bodov a pomerom strán 16:9, ktorý je poháňaný procesorom Intel Core i5-7200U s taktom 2.5GHz (v Turbo režime s taktom až 3.1GHz). Mimochodom, tento proces sa aktuálne radí medzi najvýkonnejšie i5 procesory od Intelu. Okrem neho o kvalitný herný zážitok sa stará grafická karta NVIDIA GeForce GT940MX s 2GB pamäte v kombinácií so 4GB DDR4 RAMkou (s možnosťou rozšírenia až do 32GB)  a 128GB SSD diskom.

Zdroj: produktová fotografia

Notebook Ďalej disponuje výbavou konektorou ako je 3.5jack, HDMI, RJ45 konektor, čítačkou SD karty, USB Type – C portom, USB 3.0 a USB 2.0 portmi. Čo sa týka batérie tak tá dostala kapacitu 3220mAh a sľubuje niekoľkohodinovú výdrž (v závislosti od toho čo robíte s PC). Notebook je dodávaný samozrejme aj s operačnom systémom Windows 10, ktorý je však v tomto prípade v čínskej verzii, ktorá aj po zmene jazyka neposkytuje 100% preklad. Na druhej strane ak by ti to vadilo tak môžeš preinštalovať Windows, pričom sa nemusíš báť, aktivačný kód ti zostane zachovaný.

Zdroj: produktová fotografia

PS: notebook ťa s poštovným EU Express bude stáť dokopy 562,30€ a doručený ti bude do cca 8 až 18 pracovných dní. Mimochodom, cez dopravu EU Express sa vyhneš dodatočným poplatkom ako je CLO či DPH. Preto ak bažíš po novom hernom notebooku tak dlho neváhaj, ponuka je totiž časovo limitovaná.

Zdroj: vlastný

Neprehliadni herný notebook Acer A515 – 51G, ktorý je aktuálne dostupný v časovo obmedzenej ponuke

Zdroj: TS

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close