NovinkyPC HRYŠPEKULÁCIE

Battlefield  V bude nasledovať Call of Duty. Zavedie nás do 2. svetovej vojny, hovorí dôveryhodný zdroj

Vojny ako ľudstvo odjakživa rozdeľovali tak na druhej strane aj spájali. Nuž a v tomto trende budeme pravdepodobne pokračovať aj v očakávanej hre tohto roka – Battlefield V.

Hráči hier po historických konfliktov opäť po dlhšej dobe bažia a reagujú na to aj najväčšie herné spoločnosti. Po dlhšej odmlke by sme sa totiž mohli dočkať „pokračovania“ 2. svetovej vojny a to konkrétne v hre Battlefield V.  Tvrdí to dôveryhodný zdroj, na ktorý sa odvolávala renomovaný portál Venture Beat.

Vášnivým hráčom hier určite nemoholo uniknúť pomenovanie „Battlefield V“, ktoré sa teraz objavilo. Interne sa totiž hovorilo o názve s označením II, teda 2. Nuž, rovnaký interný zdroj hovorí, že sa má naskočiť na pôvodné číslovanie, ktoré sa zastavilo ešte v roku 2009.

Zároveň túto informáciu potvrdzuje aj uniknutá úvodná obrazovka z vývojárskeho buildu, ktorá ukazuje názov. Na druhej strane však či z nej „cítite“ 2. svetovú vojnu necháme na vás.

Zdroj: VentureBeat

Hra by mala byť oficiálne predstavená na jeseň tohto roku.

Zdroj: VentureBeat, úvodný obrázok: Youtube

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close