PC HRY

Battle Carnival je ďalšia návyková hra, ktorú si zamilujú fanúšikovia hier ako sú Team Fortress 2 či Overwatch. Dostupná je zadarmo!

Battle Carnival je ďalšia FPS hra, ktorá by mohla zaujať tisíce hráčov. Ponúka totiž množstvo herných módov, ktoré vyzdvihujú vlastností jednotlivých postáv a tímovú prácu. Za hrou stojí štúdiou Zepetto a do obehu sa dostala len nedávno, koncom apríla.

Battle Carnival je novou FPS hrou, ktorá má pred sebou svetlú budúcnosť

Hráči majú možnosť si vybrať z viacerých rôznych charakterov, ktoré sa od seba odlišujú nie len vzhľadom, ale aj schopnosťami. Hra do veľkej miery pripomína populárny game play hry Team Fortress 2 či Overwatch, kde hráči môžu vyskúšať nie len rôzne charaktery, ale aj viacero zbraní bez toho, aby museli za ne platiť reálnymi peniazmi.  Ako hra vyzerá v praxi si môžete pozrieť nižšie.

Celkovo hra ponúka 25 máp, 7 herných módov vrátane populárneho Deathmatch módu, viac ako 10 rôznych charakterov a šialene dobrý game play. Zároveň určite potešíme aj majiteľov menej výkonných zariadení. Totiž na to, aby ste hru spustili postačí vám zostava v podobe Windows 7 (resp. vyššia verzia OS), Pentium 4, 1GB RAM, grafická karta Nvidia GeForce 8600GT, DirectX 9.0c, 5GB úložného priestoru a zvuková karta.

Hru aktuálne stiahnete zadarmo priamo zo Steamu. Dostupná je ako Early Access Game. Inými slovami hra je aktuálne dostupná v testovacej verzii.

Battle Carnival
Battle Carnival
Developer: Zepetto
Price: 0

Zdroj: vlastný, Battle Carnival

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close