NovinkyTabletWindows 10Zariadenia

Batéria Surface Pro 3 – je to softwérová chyba. Tvrdí Microsoft

Majitelia tabletu Surface Pro 3 už niekoľko mesiacov čelia prekvapivo slabej výdrži batérie hoci ich zariadenie má len dva roky. U niektorých používateľov je to len hodina pri plnom nabití. Teraz Microsoft tvrdí, že to vie vyriešiť.

Zo začiatku si používatelia mysleli, že ide o chybnú batériu. Mnohí, ktorí svoje zariadenie reklamovali, mali batériu značky Simplo. Microsoft však tvrdí, že nejde o chybu v hardwari.

„Na základe našich zisťovaní, môžeme potvrdiť, že nejde o problém s článkami batérie,“ uviedol predstaviteľ Microsoftu na jednom z podporných fór spoločnosti. „Veríme, že ide o záležitosť, ktorú možno riešiť softwérovo.“

Čo to znamená pre vás?

Nie je zatiaľ jasné, kedy bude vydaná aktualizácia pre majiteľov Surface Pro 3. Ďalší patch od Microsoftu má vyjsť 9. augusta a dúfajme, že tento termín môžeme považovať za posledný možný dátum. Avšak vzhľadom na vážnosť problému, Microsoft sa, dúfajme, poponáhľa a fix vydá spolu s aktualizáciou Anniversary Update už budúci utorok.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. Ved tu sa jedna o zjavny marketingovy ‚tah‘, ktorym sa snazia vyradit vlastne produkty z pouzivania, aby rastol nakup novych zariadeni…typicka nekala sutaz..robia to sice vsetci,aj apple, ale MS si takto pod sebou reze haluz prilis rychlo..

Pridaj komentár

Close
Close