SpravodajstvoTIP REDAKCIE

BAICYCLE Smart 2.0 – bezpečnejšia a hlavne pohodlnejšia alternatíva ku bežnej elektrickej kolobežke

Eleketrický skladací bicykel BAICYCLE Smart 2.0 však nekonkuruje kolobežkám iba pohodlím, ale i agresívne nastavenou cenovkou.

Fenomén v oblasti mestskej dopravy v podobe elektrických kolobežiek v našich končinách stále naberá na obrátkach. V mestách stretávame stovky kolobežiek na dennom poriadku, no tento typ prepravy nie je úplne pre každého obyvateľa väčšieho mesta, či priľahlých obcí. Veľká časť z nás by radšej volila bezpečnejšiu alternatívu v podobe elektrického bicykla, ideálne skladacieho, ktorý by človek mohol jednoducho zmestiť do MHD, či do malého bytu. Za takéto bicykle si však výrobcovia častokrát pýtajú naozaj nehorázne sumy. To však nie je prípad stále pomerne čerstvej novinky na trhu Smart 2.0 od výrobcu BAICYCLE. Táto malá mestská skladačka spája výhody spratnej elektrickej kolobežky a pohodlie skladacieho bicykla, ktoré ide ruka v ruke s vyšším stupňom bezpečnosti. Skvelou správou je, že tento model svojou cenou bojuje práve s tými najpopulárnejšími elektrickými kolobežkami. 

BAICYCLE Smart 2.0 už za 382,49 eur nájdete na TomTop.com

BAICYCLE Smart 2.0 – pohodlie pri každodennom dochádzaní

Skladací elektrický bicykel musí byť adekvátne huževnatý, keďže pomerne malý rám musí uniesť nie len elektromotor s batériou, ale aj samotného majiteľa. V tomto prípade siahol výrobca po konštrukčne pevnom, no stále ľahkom hliníkovom ráme. Vďaka nemu je zabezpečená skvelá stabilita, tuhosť rámu, no hmotnosť na úrovni iba 16,65 kg

baicycle smart 2_0
Zdroj: TomTop

Stabilný a pevný rám dopĺňajú 12-palcové kolesá s pomerne vysokým profilom pneumatiky, vďaka čomu je zaručené pohodlie pri každodennom cestovaní do práce, či do školy. Pri každodennom cestovaní si majiteľ bude určite pochvaľovať aj odpruženie zadnej stavby bicykla, o ktoré sa stará kompaktný tlmič nárazov. 

baicycle smart 2_0 3
Zdroj: TomTop

Pohonné ústrojenstvo v tomto prípade pozostáva z elektromotora s výkonom 250W a batérie s kapacitou 7,8 Ah. Tá je šikovne umiestnená priamo v „tubovom“ tele bicykla, ktorý tak vyzerá naozaj netradične a určite mu dodáva čiastočnú dávku futuristického výzoru. Čo sa týka dojazdu, záleží od zvoleného režimu. V prípade využitia čisto elektrického dojazdu s maximálnou rýchlosťou až 25 km/h môžete počítať s dojazdom na úrovni 30 km. V prípade režimu dopomoci sa však môže dojazd natiahnuť až na 50 km, čo je naozaj skvelý údaj. 

baicycle smart 2_0 2
Zdroj: TomTop

Silnou stránkou tohto bicykla je však aj bezpečnosť, ktorá je pri jazde v meste prvoradá. O tú sa starajú najmä kvalitné kotúčové brzdy vpredu i vzadu. Veľkou výhodou sú však aj zabudované LED svietidlá vpredu i vzadu, ktoré rozhodne oceníte pri prípadných večerných jazdách. 

BAICYCLE Smart 2.0 už za 382,49 eur nájdete na TomTop.com

Elektrický skladací bicykel BAICYCLE Smart 2.0 momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 382,49 eur. K dispozícii je aj bezplatná doprava z nemeckého skladu bez dodatočného cla alebo DPH. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close