SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Aktuálne túto bezdrôtovú nabíjačku do auta kúpite vo viac ako 60% zľave. Stojí menej ako 8€

Mnoho výrobcov smartfónov do svojich telefónov implementuje technológiu bezdrôtového nabíjania a je škoda ju nevyužiť ak ňou Tvoj telefón disponuje. Túto technológiu oceníš najmä v aute. A práve preto Ti dávame do pozornosti autonabíjačku s podporou bezdrôtového nabíjania až do 10W.

Autonabíjačka s podporou rýchleho nabíjania

Hlavným ťahačom tohto držiaka nie je ani dizajn, konštrukcia či podpora bezdrôtového nabíjania, ale podpora rýchleho nabíjania až do 10W (pozn. redakcie: autonabíjačka je kompatibilná aj so zariadeniami s menším výkonom). V konečnom výsledku by sa ti nemalo stať ako býva „zvykom“, že pri aktívnej navigácii a nebodaj ešte zapnutej hudbe a to aj napriek tomu, že telefón sa nabíja tak v realite spotreba je vyššia ako nabíjanie.

Zdroj: produktová fotografia

Tento držiak dokáže uchytiť smartfóny o veľkosti od 4“ do 6,5“ pričom pozdĺž jeho okrajov sú ohnuté úchytky, ktoré zabraňujú vypadnutia telefónu v situáciack ak trafíš nejakú dieru čo v prípade stavu slovenských ciest nie je vôbec ťažkou úlohou.

Zdroj: produktová fotografia

Autonabíjačku, resp. držiak je možné umiestniť do výstupov od ventilátorov. Čerešničkou na torte je, že ukončenie úchytu je zahnuté vďaka čomu držiak drží pevne namieste aj pri svižnejšej jazde.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa tento držia do auta zaujal tak určite nepremeškaj akciu, ktorá sa tak časti nemusí opakovať. Aktuálne totiž stojí menej ako 8€.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close