SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

AT&T, T-mobile, Verizon ponúkajú voľné volania

Ničivé teroristické útoky opäť devastujú oblasti Turecka. Obavy, že sa nepokoje dotýkajú tých naj navštevovanejších oblastí sa potvrdili.Tentokrát sa strediskom paniky stalo istanbulské letisko Atatürk. V súvislosti s dôsledkami ktoré nepokoje po sebe zanechali sa spoločnosti AT&TSprint , T-Mobile a Verizon rozhodli pomôcť. Zákazníci ktorí majú rodiny a priateľov v Turecku môžu volať a sms-kovať zadarmo.

T-Mobile CEO John Legere poznamenal že útoky sú desivé, úplne  nezmyselné a že naše srdcia sú čoraz viac ovplyvnené týmto nezmyselným zákonom. Ponuka free sms-iek a volaní sa vzťahuje na všetkých zákazníkov T-mobilu, ako aj užívateľov z MetroPCS, GoSmart Mobile, a Wal Family Mobile. Spoločnosť T-mobile ponúkla pomocnú ruku naozaj rýchlo. Bezplatnú ponuku oznámila v deň teroristického útoku dňa 28.júna a je platná až do 5.júla 2016.

Verizon vyjadruje sústrasť príbuzným obetiam útoku.

V dobe neistoty Verizon vyjadruje podporu všetkým zákazníkom, ktorí boli nepokojmi postihnutí. Poskytuje bezplatné bezdrôtové i drôtové volanie z USA do Turecka. Viac ako 170.000 zamestnancov Verizon po celom svete poskytne mobilné služby zadarmo. Textové správy aj medzinárodné diaľkové hovory. Oznámila, že dňoch 28. a 29.júna 2019 bude za svojich zákazníkov platiť dane Verizon.

AT&T odpúšťa náklady za pracovné aj súkromné hovory.

od 28. júna 2016 do 30. júna 2016 v miestnom časovom

pásme AT&T preberá na seba úverové náklady za spotrebné aj pracovné hovory. Zákazníci AT&T  zo Spojených štátov môžu využívať  pevné linky, textové správy a mobilitu.

Zdroj: windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close