SpravodajstvoZariadenia

Asus prináša 4K displeje do notebookov strednej triedy s novým VivoBook Pro 15

Asus na Computex 2017 predstavil vylepšenia svojej prémiovej línie notebookov. Notebooky z nižšej línie však tiež neostali nepovšimnuté. Výrobca počítačov totiž predstavil 2 nové notebooky pre svoju líniu VivoBook. Jeden začína na cene 799 dolárov, zatiaľ čo ten druhý na 499 dolárov. Zaujímavé je, že Asus teraz do jedného z nich pridal 4K displej.

Notebook strednej triedy s profi špecifikami

Poďme si priblížiť špecifiká VivoBook Pro 15. Notebook je dodávaný s 4K UHD displejom, čo sa na zariadeniach strednej triedy vidí málokedy. Displej má aj 100% sRGB farebný gamut. Čo sa týka CPU, môžete získať procesory Intel Core i7, až 16 GB pamäte DDR4 RAM a grafickú kartu GeForce GTX 1050 od spoločnosti NVIDIA. Pokiaľ ide o ukladanie dát, nájdete tu 2TB HDD a 512GB SSD.

Do reproduktorov VivoBook Pro 15 Asus tiež zabalil certifikovaný zvuk Harman-Kardon. Notebook obsahuje aj nový zosilňovač, ktorý môže ponúknuť 3,2x hlasnejší zvuk. Napriek tomu, že VivoBook Pro 15 nie je herný notebook, niektoré hry si na zariadení môžete vychutnať vďaka GTX 1050 GPU, rovnako ako chladiaci systém s dvoma ventilátormi a dvojitý medený termálny modul, ktorý pomôže udržať systém v chlade.

Okrem Pro verzie si môžete vybrať aj VivoBook S15. Ten má displej s uhlopriečkou 15,6 palca a okolo displeja je tenký okraj s priemerom 7,8 mm. Zariadenie má hrúbku len 17,9 mm a váži 1,5 kg. Môžete tiež získať 7. generáciu procesora Intel Core i7, až 16 GB pamäte RAM a grafickú kartu NVIDIA 940MX. Samozrejme, všetky tieto úžasné vychytávky nezískate s entry-level variantom.

Asus VivoBook 15 aj VivoBook S15 by sa na regále obchodov mali dostať už toto leto.

Zdroj: press.asus.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close