SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Artillery Hornet – 3D tlačiareň vhodná aj pre úplných začiatočníkov aktuálne s ešte nižšou cenou

Pokukávaš po svojej prvej 3D tlačiarni, alebo si už ostrieľaný tlačiar? Artillery Hornet je v oboch prípadov skvelou voľbou.

Jedna z najdostupnejších 3D tlačiarní, model Artillery Hornet, ktorá je vhodná aj pre úplných amatérov, ako aj o skúsených 3D tlačiarov, si môžeš momentálne uchmatnúť v ďalšom bleskovom výpredaji. Na populárnom zahraničnom e-shope Cafago.com totižto jeho cena padla o ďalších niekoľko desiatok eur na úroveň 189,99 eur. Už tradične, za dopravu z nemeckého skladu pritom neplatíš ani cent navyše, pričom sa vďaka tomuto typu dopravy vyhneš aj zbytočným poplatkom ako clo či DPH. 

3D tlačiareň Artillery Hornet za 189,99 eur nájdeš na Cafago.com

Skvelá voľba pre začiatočníkov i pokročilých

Tlačiareň Artillery Hornet patrí medzi kompaktnejšie modely 3D tlačiarní a to najmä vďaka jej kompaktnej konštrukcii. Aj pomerne malé vonkajšie rozmery však ponúkajú pomerne rozsiahlu maximálnu tlačovú plochu s rozmermi 220 x 220 x 250 mm. Už tradične, aj táto 3D tlačiareň je dodávaná ako „skladačka“, ktorej zloženie zaberie aj úplným začiatočníkom maximálne pár desiatok minút. 

artillery hornet zlozenie
Zdroj: Cafago

Celokovová konštrukcia tlačiarne zabezpečuje vysokú odolnosť a najmä stabilitu pri náročnejších projektoch, kde naozaj záleží na precíznosti samotnej tlače. Pri dôležitejších projektoch určite príde vhod aj vyhrievaná podstava z hliníku s tvrdeným sklom. 

artillery hornet tlacova hlava
Zdroj: Cafago

Ruka v ruke so stabilnou konštrukciou a pokročilou vyhrievanou podstavou ide aj špičkového titánového extrudéru. Ten zabezpečuje stabilný vytláčanie tlačového vláka s vysokou presnosťou. Takéto riešenie sa ďalej pýši aj najmä dobrou spoľahlivosťou, ale i kvalitnejším výsledkom tlače aj vďaka dobrému odvodu tepla. 

artillery hornet displej
Zdroj: Cafago

Na rozdiel od väčšiny výrobcov dostupných 3D tlačiarní, výrobca tlačiarne Artillery Hornet sa zameral aj na dizajn samotnej tlačiarne. Už pri prvom pohľade je zrejme každému čudné, kde sa nachádza všetka kabeláž. Výrobca však zvolil interné vedenie kabeláže, čo určite uvítajú mnohí milovníci „nenápadného“ dizajnu. 

V závere by sme chceli spomenúť aj prítomnosť jednoduchého ovládacieho panelu, ktorý pozostáva z otočného multifunkčného tlačidla a kompaktného displeja. Za zmienku určite stojí aj podpora tlače z SD karty, či USB úložiska, ako aj podpora viac menej všetkých tradičných filamentov

3D tlačiareň Artillery Hornet za 189,99 eur nájdeš na Cafago.com

3D tlačiareň Artillery Hornet momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com už za 189,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov navyše

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close