APLIKÁCIE A HRYAppleSpravodajstvo

Apple vybral najpopulárnejšie hry za rok 2019, naprieč všetkými svojimi zariadeniami. Pozrite sa, ktoré tituly sa dostali do rebríčka

Spoločnosť Apple odkryla tie najlepšie hry, ktoré sme mohli v roku 2019 nájsť v obchode App Store. Našli ste medzi nimi aj Vašu obľúbenú hru?

Spoločnosť Apple zverejnila zoznam najlepších hier pre iPhone zariadenia, ktoré sme mohli v priebehu tohto roka nájsť v App Store. Nižšie sme si pre Vás pripravili ich zoznam.

„Vývojári z celého sveta nás všetkých inšpirujú inovatívnymi aplikáciami, ktoré majú moc ovplyvňovať kultúru a meniť naše životy, a inak tomu nebolo ani v tomto roku. Víťazi App Store Best Apps and Games za rok 2019 odrážajú našu globálnu túžbu po spojení, kreativite a zábave, “ uviedol Phil Schiller, senior viceprezident spoločnosti Apple pre celosvetový marketing. „Sme nadšení, že môžeme oznámiť tak rozmanitú skupinu víťazov App Store v roku 2019, ktorá ukazuje, že skvelý dizajn a kreativita pochádzajú od vývojárov veľkých i malých a zo všetkých kútov sveta. Blahoželáme všetkým víťazom a ďakujeme im za to, že rok 2019 bol pre App Store najlepší rok. “

Sky: Children of the Light

Táto hra si odniesla ocenenie za najpopulárnejšiu hru roka. Jedná sa o free-to-play titul, ktorý sa točí okolo šírenia svetla, lásky a priateľstva naprieč niekoľkými svetmi.

‎Sky: Children of the Light
‎Sky: Children of the Light

Hyper Light Drifter

Akčno-dobrodružná RPG (pozn. redakcie: Role Playing Game) si odniesla cenu najlepšej iPadovej hry roka. Jedná sa o titul inšpirovaný starými 16-bitovými hrami s modernými mechanikami a dizajnom.

‎Hyper Light Drifter
‎Hyper Light Drifter
Developer: Abylight S.L.
Price: 5,49 €

GRIS

Hra roka na zariadeniach Mac. Jedná sa o nádherne melancholický titul, ktorý sa zameriava predovšetkým na emócie, riešenie puzzle úloh a prechádzanie platformovými úsekmi.

‎GRIS
‎GRIS
Developer: Devolver
Price: 5,49 €

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Dostávame sa k najlepšiemu titulu na zariadení Apple TV. Jedná sa o reboot klasiky z 80. rokov Wonder Boy, s novými animáciami a soundtrackom.

‎Wonder Boy: The Dragon's Trap
‎Wonder Boy: The Dragon's Trap
Developer: DotEmu
Price: 8,99 €

Sayonara Wild Hearts

Táto hra si odniesla prvenstvo v novej kategórii najlepšia arkádová hra roku. V nej budete jazdiť na motocykloch, skateboardoch, viesť tanečné súboje, strieľať lasery, narábať s mečom a to všetko v nesmiernych rýchlostiach.

‎Sayonara Wild Hearts
‎Sayonara Wild Hearts
Price: Exclusive to Arcade

Game Trend roku 2019

Jedná sa o kategóriu, ktorá nám predviedla známe značky v iných podobách. V nej môžeme nájsť tituly ako napríklad Minecraft Earth, Gears POP! Alebo Call of Duty: Mobile. Jedná sa o populárne značky, ktoré si tento rok našli cestu aj na iOS v novej forme, ktorá prináša najnovšie technológie, posúvajúce trendy mobilného hrania.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close