Pracovné ponuky
AppleZariadenia

Apple šokuje! Malý a lacný iPhone SE 2 vraj nebude!

Je to už pomerne dlhá doba, čo spoločnosť Apple predstavila 4″ kompaktný smartfón s názvom iPhone SE. Ten vynikal vo svojom výkone a cene, ktorá ho zároveň robila a stále robí najlacnejším iPhonom v histórii. Od jablčnej spoločnosti sa očakávala druhá generácia tohto fenomenálneho iPhonu už tento rok, no teraz sa zdá, že sa tak skoro iPhonu SE 2 nedočkáme.

Aj napriek tomu, že sme mesiace a mesiace prinášali rôzne informácie o únikoch týkajúcich sa pripravovaného iPhonu SE 2, zdá sa, že sa po internete vytvorila iba virtuálna bublina, ktorú sa pomerne úspešne podarilo anonymným zdrojom šíriť. Zahraničný server totiž tvrdí, že aktuálne nič nenasvedčuje tomu, žeby naozaj Apple pracoval na druhej generácii obľúbeného smartfónu iPhone SE.

iPhone SE 2 definitívne fiasko?

Nový iPhone SE 2 vraj v tomto roku nepríde, pretože sa Apple aktuálne zameriava na väčšie modely, ktoré budú používať dizajn iPhonu X. S jedlom rastie chuť, teda väčšie modely môžu jablčnej spoločnosti určite ponúknuť väčší zárobok. Fanúšikovia v kútiku duše stále veria, že sa raz tohto „mini“ modelu dočkajú. iPhone SE 2 by mal ponúknuť stále kompaktný 4″ displej s ešte tenšími rámčekmi, v podstate s dizajnom vlajkového modelu iPhone X. To by bolo na dnešnú dobu jedno z najviac zaujímavých menších zariadení, nakoľko je neustálym trendom zväčšovanie a zväčšovanie veľkosti displeja.

Zdá sa, že sa tak skoro ďalej generácie kompaktného smartfónu iPhone SE nedočkáme. Na jednej strane je to určite škoda, ale v tejto chvíli ešte nič nie je vylúčené. Možno si Apple nechá ďalší „mini“ smartfón na neskôr, kedy bude spoločnosť cítiť, že je čas priniesť potrebné vylepšenia aj do lacnejšej triedy.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok pixabay.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Apple iOs iPhone

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close