AppleSpravodajstvo

Apple prezradil, kedy predstaví výkonný „super počítač“ Mac Pro

Milovníci výkonu, veľkí fanúšikovia spoločnosti Apple či nadšenci technológií, všetky tieto skupiny čakajú, kedy Apple predstaví ďalšiu generáciu veľmi výkonného počítača s názvom Mac Pro. Ten bol naposledy predstavený v roku 2013 a žiaľ, kvôli jeho konštrukčným nedostatkom a nemožnosti výrazného upgradu, si tento “super” počítač vyslúžil vlnu kritiky a bohužiaľ nebol ani úspešný v samotných predajoch.

Apple hlási, že Mac Pro príde v roku 2019

Spoločnosť Apple si je o problémoch s aktuálnym modelom Mac Pro vedomá a stále hľadá riešenia, aby ďalšia generácia bola čo najdokonalejšia. Spoločnosť Apple na usporiadanom stretnutí médiám prezradila, že ďalšia generácia počítača Mac Pro príde už v roku 2019.

Mac Pro
Zdroj: macworld.com

Spoločnosť Apple si tak zobrala dostatok času na to, aby sa mohla viacej zaoberať nie iba výkonom, ale aj samotným systémom počítača Mac ako takého. Spoločnosť vysvetlila, že v súčasnosti pracuje s niekoľkými odborníkmi z rôznych profesii, ako sú napríklad vizuálne efekty, editácia videa, 3D animácia či hudobná produkcia. Apple jednoducho chce, aby bol nový systém čo najdokonalejší a zároveň chce, aby profesionálne laptopy a počítače slúžili k skutočne profesionálnym účelom, ak v mene nesú značenie Pro.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close