AppleZariadenia

Apple plánuje odstaviť výrobu iPhonu X. Vedie ho k tomu tento dôvod…

Jablčná spoločnosť stojí v týchto dňoch určite pred neľahkým rozhodnutím. Nedávna správa spoločnosti BlueFin Research tvrdí, že jablčná spoločnosť plánuje neskôr v tomto roku predstaviť trojicu nových smartfónov. To bude zároveň aj podľa analytikov dôvod, prečo chce Apple úplne prerušiť výrobu modelov Apple iPhone X a iPhone SE.

Prerušením výroby iPhonov môže Apple splniť svoj cieľ, ktorým je do konca roka dodať až 91 miliónov kusov smartfónov. Jablčná spoločnosť údajne plánuje predať až 92 miliónov nových iPhonov, čo je určite ambiciózny cieľ. Zároveň aj preto Apple nechce zbytočne vyrábať staré modely, keďže sa jablčná spoločnosť bude potrebovať sústrediť práve na výrobu aktuálnych modelov.

Apple chce predstaviť raketu!

Tento rok by mal Apple predstaviť trojicu nových iPhonov. Tá by mala generovať niekoľko desiatok miliónov predaných kusov po celom svete. Analytici predpovedajú, že Apple v tomto roku predstaví aj vylepšený model iPhone X s väčším displejom, ktorý by mohol ponúknuť najlepšie predaje z pomedzi trojice pripravovaných smartfónov.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok YouTube: Jonathan Morrison

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close