AppleSpravodajstvo

Najnovšie redenry nového iPone XI naznačujú 3 kamery

Len niekoľko dní dozadu sme sa dozvedeli prvé informácie o nových iPhone telefónoch pre rok 2019. Najnovšie redenry zariadenia, ktoré sa dostali von prostredníctvom Digit.in a OnLeaks ukazujú zadnú stranu zariadenia, ktorá odhaľuje 3 kamery rozmiestnené v cikcakovitom vzore. Kamery dopĺň ešte blesk.

Apple iPhone XI render
Zdroj: Phonedog.com

Zatiaľ nie je jasné aké funkcie a vlastnosti tieto kamery budú a mať.

Podľa aktuálnych informácií v súčasnosti nové iPhone modely pre rok 2019 sú podrobované Engineering Vladation Test (EVT) testovaniu. Znamená to, že dizajn hore je v prvotných fázach. Inými slovami môže sa ešte v budúcnosti meniť, ale nemal by sa výrazne odlišovať od aktuálnych vizualizácii. Následne nové iPhone zariadenia musia prejsť ešte produktovou validáciou.

Zdroj: PhoneDog.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close