APLIKÁCIE A HRY

Aplikáciu Váš telefón na zariadenie s najnovšou verziou Windowsu už žiaľ nestiahnete. Microsoft ju stiahol z obchodu

Len pred dvomi dňami sme Vás informovali o horúcej novinke, s ktorou prišla spoločnosť Microsoft. Jedná sa o aplikáciu Váš telefón pre operačný systém Windows 10, ktorá slúži na oveľa hlbšie prepojenie smartfónu so samotným Windowsom. Prostredníctvom aplikácie je možné zdieľať fotografie, súbory alebo dokumenty. Väčšinu z Vás dnes ale určite nepotešíme. Microsoft ju opätovne stiahol z obchodu.

Používatelia s najnovšou verziou Windowsu si budú musieť počkať

Microsoft o odstránení aplikácie z obchodu informoval prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Aplikácia ale z obchodu úplne odstránená nebola. Momentálne je nedostupná iba najnovšia verzia aplikácie Váš telefón. Obmedzenie sa ale týka iba používateľov s verziou operačného systému Windows 10 April 2018 Update. Bohužiaľ, April 2018 Update je momentálne najpoužívanejšou verziou Windowsu 10. Ďalšou zlou správou je aj to, že stiahnuteľná verzia aplikácie (stará verzia je dostupná aj pre Windows 10 April 2018 Update) má oveľa menej funkcií ako nová verzia a taktiež prichádza s viacerými závažnými chybami (neumožnenie synchronizácie, nedokáže vyhľadať niektoré smartfóny) . Pokiaľ ste si aplikáciu ale už raz stiahli, nemusíte sa obávať potencionálnych problémov. Aplikácia by mala fungovať úplne bez problémov aj naďalej.

Pokiaľ nemáte nainštalovanú najnovšiu verziu Windowsu 10, alebo si chcete vyskúšať aspoň predošlú verziu aplikácie Váš telefón, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie.

Phone Link
Phone Link
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (vlastný)

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close