APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

APLIKÁCIE | Windows Mapy dostávajú aktualizáciu (Non-Insider)

Zatiaľ čo členovia programu Windows Insider majú už niekoľko dní viacero nových funkcionalít ako je napr. tmavý motív či aktuálna dopravná situácia na cestách, o ktorých sme vás informovali nedávno tak nečlenovia programu Windows Insider ostali na „suchu“, teda až doteraz.

Microsoft totiž začal postupne v týchto dňoch aktualizovať aplikáciu Windows Mapy aj pre bežných používateľov, vďaka čomu si môžu vychutnať nové funkcie v podobe tmavej témy, ktorú nastavíte v nastaveniach aplikácie. Na výber budete mať z možnosti Map Theme a App Theme. Prvá z menovaných možností upravuje mapový podklad ako taký a App Theme upravuje celkový vzhľad aplikácie.

Microsoft tak isto pridáva v rámci updatu aj aktuálny stav dopravnej situácie na cestách a prístup k viacerých webkamerám, na ktoré sa je možné pripojiť prostredníctvom internetového pripojenia.

windows-mapy-qr

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close